Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

МАМІВ ВІДПРАВИЛИ НА ДЕФІЛЕ 24.05.2013
МАМІВ ВІДПРАВИЛИ НА ДЕФІЛЕ
День Матері в Кам’янці цьогоріч затягнувся. Хоч запізно, проте з розмахом - вирішили міські чиновники і влаштували свято в міському Будинку культури. Сюди 16 травня запросили всіх тих, хто носить горде й сміливе звання матері.

Автор: 

МІЖНАРОДНІ ПОЦІЛУНКИ НА НАШОМУ ОСТРОВІ 24.05.2013
МІЖНАРОДНІ ПОЦІЛУНКИ НА НАШОМУ ОСТРОВІ
У рамках Дня міста кам’янчани знову вітали гостей Міжнародного фестивалю національних культур «Острів семи скарбів». Почалося свято 17 травня парадом учасників фольклорних ансамблів з Румунії, Литви, Польщі й України, які упродовж двох днів «завойовували» Кам’янець-Подільський. Святковою ходою вони пройшли від МБК до скверу «Гунські криниці», де приймали хліб-сіль від господарів міста і презентували свої номери.

Автор:  Тетяна ДИКА

УМ’ЯЛИ КОРОВАЙ 24.05.2013
УМ’ЯЛИ КОРОВАЙ
Ось такий рум’яний і шалено запашний презент приготував кам’янчанам ТОВ «Український кристал». 150-кілограмовий коровай майстри його пекарні виготовили спеціально до Дня міста. Нарізав і роздавав гостинець власноруч директор підприємства Володимир ЮР’ЄВ.

Автор: 

ЯКІ ГОСТІ БУЛИ НА ДНІ НАРОДЖЕННЯ! 24.05.2013
ЯКІ ГОСТІ БУЛИ НА ДНІ НАРОДЖЕННЯ!
18 травня в сесійній залі міськради можна було почути польську, вірменську, румунську, литовську, словацьку і російську мови. І не дивно, адже представники 17 міст-побратимів і міст-партнерів завітали, аби привітати сивочолий Кам’янець із днем народження.

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

ХТО ПРИВІЗ ТАНК У СКВЕР ТАНКІСТІВ? 09.05.2013
ХТО ПРИВІЗ ТАНК У СКВЕР ТАНКІСТІВ?
День Перемоги. Сьогодні урочистою ходою прийдуть до скверу Танкістів сивочолі ветерани. Прийдуть кам’янчани, ті, в кого на фронтах війни загинули батьки і діди, приведуть із собою онуків.

ВІД ВИЗВОЛЕННЯ ДО ПЕРЕМОГИ 09.05.2013
ВІД ВИЗВОЛЕННЯ ДО ПЕРЕМОГИ
До Дня визволення Кам’янця-По­діль­ського від нацистських загарбників «ПОДОЛЯНИН» 22 березня ц.р. подав спогади професора із міста Новомосковська Тульської області Вільяма САВЕЛЬЯНОВА «Свист куль над стріхою нашої хати». Це був погляд на події 69-річної давнини хлопчика, якому тоді йшов восьмий рік. Сьогодні продовжимо розповідь Вільяма Петровича, з котрої читач дізнається, як Кам’янець жив після визволення та як зустрів День Перемоги.

Автор:  Ольга БУДЗЕЙ

ВІДЧИНЯЄМО ПОДІЛЬСЬКІ БРАМИ! 19.04.2013
ВІДЧИНЯЄМО ПОДІЛЬСЬКІ БРАМИ!
У туристичній перлині України, в нашому рідному Кам’янці відкривається туристичний сезон. Але сьогодні піднімається не тільки міська брама - разом з нами гостинно відчиняє двері для мандрівників уся Хмельниччина.

ЩО СЕЗОН ФЕСТИВАЛЬНИЙ НАМ ГОТУЄ? 19.04.2013
ЩО СЕЗОН ФЕСТИВАЛЬНИЙ НАМ ГОТУЄ?
Отож, туристичний сезон у Кам’янці стартує, а з ним - і пора фестивалів на всі смаки! На романтиків чекає «Весільна фортеця»; на тих, хто захоплюється історією, - цілий оберемок фестивалів археології та історичної реконструкції: «Історичний пікнік», «Форпост», «Остання столиця» тощо. Поціновувачі фольклору відведуть душу на фестивалі національних культур «Острів семи скарбів», а для молодих тілом і душею головною подією стане фестиваль вуличного мистецтва «Республіка». І це ще не повний перелік!

Автор:  Наталія ЯРОВА

Любі Брати та Сестри у Христі! ХРИСТОС ВОСКРЕС! 29.03.2013
Любі Брати та Сестри у Христі! ХРИСТОС ВОСКРЕС!
З великою радістю звертаюся до Вас цим пасхальним привітанням, яке увібрало в себе всю суть, глибину, велич і надію християнської віри. Прагну, щоб наші серця широко відкрилися на цю світлу істину, яка розсіює будь­яку темряву, а душі огорнув справжній Христовий мир.

МЛИНЦЯМИ ГОДУВАЛА,  ТА ВЕСНИ НЕ ДІЖДАЛАСЬ  22.03.2013
МЛИНЦЯМИ ГОДУВАЛА, ТА ВЕСНИ НЕ ДІЖДАЛАСЬ
Гарячі проводи у лютий мороз влаштувала зимі «Подільська Масниця», яку 16 березня вкотре організував департамент гуманітарної політики міськради.

Автор: 

НА МУШЦІ  В КОМУНАЛЬНОГО  ІНСПЕКТОРА  15.03.2013
НА МУШЦІ В КОМУНАЛЬНОГО ІНСПЕКТОРА
Кам’янчани вже звикають, що комунальне патрулювання в місті ведуть інспектори КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста», яку очолює Петро СОЛЯРИК. Кожен з них закріплений за певними мікрорайонами й фактично є очима комунального господарства. Ця система має великий плюс, адже інспектор, який пантрує благоустрій міста, може одразу підрихтувати проблему, повідомивши про неї в департамент ЖПДІ чи давши доручення певній службі для її усунення. А ще інспектор з благоустрою має право робити зауваження, писати приписи й складати протоколи на мешканців, які самі собі ці проблеми створюють.
Аби хоч трохи уявити специфіку такої роботи, напередодні професійного свята комунальників спробуємо промоніторити місто всевидячими очима інспекторів, які щодня за будь-якої погоди мандрують своїми дільницями.

Автор:  Тетяна ДИКА / 

МАЛЕНЬКА ЧАСТОЧКА ВЕЛИКОГО ЮВІЛЕЮ 01.03.2013
МАЛЕНЬКА ЧАСТОЧКА ВЕЛИКОГО ЮВІЛЕЮ
90 років Кам’янець­Подільському району ­ тема, яка впродовж останнього місяця не сходить з уст усіх, хто має хоч якесь відношення до сільського життя нашого краю. Гуляння назрівають серйозні

Автор:  Ольга БУДЗЕЙ  / Ганна РОГОЖИНСЬКА

ВСІХ НЕ ПЕРЕРЕФОРМУЄШ! 22.02.2013
ВСІХ НЕ ПЕРЕРЕФОРМУЄШ!
Ще рік тому в нашому місті віддано служили Батьківщині 3000 військовослужбовців, на сьогодні залишилося лише 500. Такими є перші кроки оптимізації Збройних сил України, що втілилися в життя минулого року. Кам’янець втратив військовий коледж сержантського складу, факультет військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка, навчальний Центр підготовки інженерних військ, проте набув нову військову частину - 11-й понтонно-мостовий батальйон, кафедру офіцерів запасу. Залишилися в місті Центр розмінування, Кам’янець-Подільський віськкомат і ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. Не розгубили ми і накопичену роками матеріально-технічну базу, яка дісталася в спадок вищевказаним формуванням.

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

СВЯТО Є, А ПРИВОДУ НЕМАЄ 15.02.2013
СВЯТО Є, А ПРИВОДУ НЕМАЄ
Така думка виникає, коли, гортаючи календар державних свят, натрапляєш на червону позначку навколо 20 лютого. Рівно два роки тому її тут зробив Президент Віктор Янукович, підписавши Указ про запровадження Дня соціальної справедливості в Україні. Піддавшись тоді на вмовляння профспілок, Президент затвердив ще одне справді європейське свято з присмаком демократії. Втім, так само, як і з демократією, із соціальною справедливістю в нас і досі сутужно.  

Автор: 

ПОСТСКРИПТУМ ВІЧНОГО КОХАННЯ 08.02.2013
ПОСТСКРИПТУМ ВІЧНОГО КОХАННЯ
Скільки насправді живе кохання? Скептики кажуть, що декілька місяців, прагматики - декілька років, а от романтики впевнені: справжня любов живе вічно. Переконалися в цьому й ми, побачивши незвичний оку сосновий бір у с.Адамівка.

Автор:   / Ганна РОГОЖИНСЬКА

ХТО ЛІКУВАТИМЕ БЕЗЗУБЕ СЕЛО? 08.02.2013
ХТО ЛІКУВАТИМЕ БЕЗЗУБЕ СЕЛО?
Зазвичай до Дня стоматолога з газетних сторінок доглянуту усмішку демонструють дантисти приватних клінік. Розповідають про важливість і високопрофесійність своєї роботи, про сучасне медобладнання та комфортний і безболісний прийом пацієнтів. Чи так само солодко живеться сільським стоматологам та їхнім підопічним, спробували перевірити журналісти «ПОДОЛЯНИНА».

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

СОБОРНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МОЛОДІ 25.01.2013
СОБОРНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МОЛОДІ
22 січня День Соборності та Свободи України в Кам’янці-Подільському від¬святкували запальним флеш-мобом, патріотичною «фотосушкою» та навіть символічним єднанням у «живий» ланцюг.

Автор: 

ЗБРУЧ - РІКА ЄДНАННЯ 18.01.2013
ЗБРУЧ - РІКА ЄДНАННЯ
У слів, як і в держав, теж бувають непрості долі. Ось, для прикладу, звичне нині слово «соборність», про яке ми обов’язково згадуємо 22 січня, коли відзначається День соборності України, а з 2012 року - День Соборності та Свободи України. Нову назву свята та великі літери в його назві ввів Президент України Віктор Янукович Указом від 30 грудня 2011 року.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ, СЛАВІМО ЙОГО! 04.01.2013
ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ, СЛАВІМО ЙОГО!
Кожен рік - це особлива віха в житті людини, це можливість наблизитись до Бога, укріпити свою віру, зробити багато добра для себе і ближніх. Однак усе це можливе лише за умови великого бажання і лише тоді, коли духовне життя поставимо на перше місце.

З НОВИМ РОКОМ, ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ! 28.12.2012
З НОВИМ РОКОМ, ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!
Напередодні Нового року і Різдвяних свят кожен з нас прагне осягнути про­жите, підсумувати досягнення, по­ділитись заповіт­ним і подумати про майбутнє.


Свята: 41 — 60 з 164
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі