Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

ЯК ЖУРНАЛІСТИ СТЕЖИЛИ ЗА МІЛІЦІОНЕРАМИ 14.12.2012
ЯК ЖУРНАЛІСТИ СТЕЖИЛИ ЗА МІЛІЦІОНЕРАМИ
Напередодні Дня міліції журналісти вирішили зануритися в їхню нелегку, але вкрай важливу професію, провівши один день у визначеному підрозділі міського та районного відділів міліції. В міськвідділі нас зацікавила міліція громадської безпеки, а в райвідділі - відділення з оперативного обслуговування Дністровського водосховища

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

ЯК РИБА У ВОДІ 14.12.2012
ЯК РИБА У ВОДІ
Коли ми завітали до райвідділу міліції і поцікавилися у його начальника Олександра Завадського, в яку службу впровадитися на один день, він порадив відділення з оперативного обслуговування Дністровського водосховища (ВООДВ). Познайомив з його начальником Олександром Литвинюком. 

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

ЇХНЄ ПОКЛИКАННЯ - АРМІЯ 07.12.2012
ЇХНЄ ПОКЛИКАННЯ - АРМІЯ
21-шу річницю Збройних сил України кам’янецькі військовослужбовці відзначили напередодні, 5 грудня, в Центрі розмінування. По-сімейному, без помпезності, але з гарним настроєм, привітаннями, подарунками і концертом. 

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

ГУЛЯЛИ АГРАРІЇ 23.11.2012
ГУЛЯЛИ АГРАРІЇ
16 листопада в РЦНКМ «Розмай» усім районом святкували День праців¬ників сільського господарства.

.... А МОВА ЖИВЕ 09.11.2012
.... А МОВА ЖИВЕ
 На неї завжди дивилися спогорда, як на селючку, що хоче нарівні з усіма сидіти за панським столом. Так, за нею визнавали душу, що щедро вихлюпувалася у пронизливих народних піснях, але заперечували право бути мовою ділового спілкування, науки і навіть…  

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

У СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ - НЕ ЦИМИ ШЛЯХАМИ 26.10.2012
У СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ - НЕ ЦИМИ ШЛЯХАМИ
На запитання про якість доріг у районі водій приміського автобуса сполученням «Кам’янець-Подільський - Боришківці» відповів не без водійського жарту: «А ви в Афганістані були?..То сідайте, повезу!».

Автор:  Тетяна ДИКА

ЖІНОК ШТРАФУЮТЬ ТОРТАМИ 26.10.2012
ЖІНОК ШТРАФУЮТЬ ТОРТАМИ
Поки дорожники мізкують над тим, як покращити стан занедбаних доріг, місцева влада придумує оригінальні способи привітань для автомо¬бі¬лістів, котрі щодня ними курсують. У незвичний спосіб вирішили привітати єдину жінку-водія маршрутного таксі.

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

КОЛЬОРОВИЙ ШТУРМ РЕСПУБЛІКАНЦІВ 21.09.2012
КОЛЬОРОВИЙ ШТУРМ РЕСПУБЛІКАНЦІВ

На фасадах будинків Кам’янця-Подільського побільшало малюнків. Не дивниця, адже минуло більше ніж тиждень, як стартував мистецький фестиваль «Республіка-2012». Яскраві фарби стріт-арту залили вулиці Князів Коріатовичів, Зарванську, Пановецьку, Уральську, Огієнка та Нігинське шосе. 

ВІД КОБЗАРЯ ПОЧАЛИ - З КОБЗАРЕМ І ЗАВЕРШИЛИ 31.08.2012
ВІД КОБЗАРЯ ПОЧАЛИ - З КОБЗАРЕМ І ЗАВЕРШИЛИ
Таку кількість найрізноманітніших вишиванок можна побачити в Кам’янці лише раз у рік - у День Незалежності України! Особливо тішила око велика кількість дітей у вишиванках, що весело бавились біля Будинку культури перед початком свята.

Автор:  Наталія ЯРОВА

ОСТАННЮ СТОЛИЦЮ ВІДСТОЯЛИ. ХОЧА Б НА ФЕСТИВАЛІ 31.08.2012
ОСТАННЮ СТОЛИЦЮ ВІДСТОЯЛИ. ХОЧА Б НА ФЕСТИВАЛІ
Серпнева субота - найгарячіший час для Старого міста: туристів влітку у вихідні безліч. Та до дерев’яної Хрестовоздвиженської церкви - ще й за такої спеки - добираються лише найдопитливіші з них. Але люди є й тут. Зграйка дівчаток із фотомильничками, пара поляків поважного віку, місцеві жителі, які добираються з ринку...

ПЕРША "СУШКА" НЕ ЗДАЛАСЬ СУХОЮ 31.08.2012
ПЕРША "СУШКА" НЕ ЗДАЛАСЬ СУХОЮ
Мажорним «пазликом» у вервечці святкових подій 24 серпня стала невеличка фотовиставка, що розмістилась біля Ратуші просто на мотузках, натягнутих між двома ліхтарями, і мала дивну назву - «Сушка». Її ініціатором став молодий кам’янецький фотограф Богдан ГОРБАТЮК.

Автор:  Наталія ЯРОВА

ВІЙСЬКОВЕ ЖИТТЯ ВИРУВАТИМЕ Й НАДАЛІ  31.08.2012
ВІЙСЬКОВЕ ЖИТТЯ ВИРУВАТИМЕ Й НАДАЛІ
«Життя в місті розпочинається тільки тоді, коли в нього входять військові…». Саме так сталося далекого 1967 р., коли, за рішенням Ради міністрів СРСР, в Кам’янці-Поділь­ському було сформовано Кам’янець-Подільське військово-інженерне училище.

ДЕРЖАВА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ПРАПОРА 17.08.2012
ДЕРЖАВА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ПРАПОРА
Із трьох державних символів України, а це, згідно зі статтею 20 нашої Конституції, Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України (всі слова пишуться з великої літери), тільки перший заслужив на окреме свято, окремий день у святковому календарі українців. Вісім років тому тодішній Президент України Леонід Кучма «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України» постановив напередодні Дня Незалежності України відзначати День Державного Прапора України.­


Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ДОВГО ЧЕКАЛИ - СМАЧНО СВЯТКУВАЛИ 08.06.2012
ДОВГО ЧЕКАЛИ - СМАЧНО СВЯТКУВАЛИ
Торгова марка «Ласунка плюс» ось уже вісім років поспіль створює справжнє свято для дітлахів. У перші дні літа Україна - місто за містом - відзначає офіційне відкриття сезону морозива. Саме «Ласунка» виступила ініціатором і основоположником Дня Морозива, який у нашому місті проводиться з 2007 р.


ЗІ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ ТА ПЕРЕМОГОЮ В СЕРЦІ 11.05.2012
ЗІ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ ТА ПЕРЕМОГОЮ В СЕРЦІ
Те, про що неможливо забути, щороку нагадує про себе на початку травня по-особливому. Воно відгукується вологими очима стареньких дідусів та бабусь з орденами на грудях, піснями про Перемогу, фронт, «катюшу» з яблунями та грушами. Дає про себе знати квітами біля підніжжя пам’ятників загиблим героям та привітаннями від молодих людей, більшість яких справжнє страхіття бачила лише з екранів телевізорів. Цього року оте незабутнє, назва котрому - війна, віддалилось від нас на 67 років. Відзначати цю дату та вшановувати всіх, хто доклав максимум зусиль, аби ми сьогодні травень зустрічали з усмішкою на вустах та відчуттям перемоги у серці, збираються всім містом та районом.


Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

ДЕНЬ МІСТА РОЗПОЧНЕМО ВНОЧІ 11.05.2012
ДЕНЬ МІСТА РОЗПОЧНЕМО ВНОЧІ

Протягом всього тижня від­буватимуться культурно-мистецькі заходи, присвячені Дню міста, а власне в п’ятницю, 18 травня, розпочнуться святкування. 

Автор:  Наталія ЯРОВА

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ ДНЯ МІСТА 11.05.2012
ПРОГРАМА ЗАХОДІВ ДНЯ МІСТА

(можливі зміни)

ЧЕКАЄМО ГОСТЕЙ, ВІДЧИНЯЄМО ДВЕРІ 20.04.2012
ЧЕКАЄМО ГОСТЕЙ, ВІДЧИНЯЄМО ДВЕРІ
У ці вихідні наш туристичний Кам’янець урочисто відчиняє браму для гостей-туристів. Відкриття турсезону, яке колись було суто професійним святом для представників туристичного і готельного бізнесу, поступово перетворилося на свято загальноміське. Цього року, крім заходів для ЗМІ та представників туристичної сфери з усієї України, чимало цікавинок чекає і на всіх кам’янчан, котрі вже скучили за святами в Старому місті. Щедрою на події буде субота - цього дня відбудуться перфоменси (представлення) всіх фестивалів, запланованих у Кам’янці на 2012 р. У рамках відкриття турсезону також пройдуть фестивалі - «PORTA TEMPORIS» та «ФОРТЕЦЯ-ФЕСТ».

СЕЗОН ПОЧНЕМО ЗАЛПОМ ФЕСТИВАЛІВ  23.03.2012
СЕЗОН ПОЧНЕМО ЗАЛПОМ ФЕСТИВАЛІВ
До відкриття туристичного сезону (20 квітня) залишився неповний місяць, тож місто, заледве перевівши дух від турвиставки в Берліні, готується до цілої низки фестивалів. Деякі з них пройдуть просто на старті турсезону, а деякі - ще навіть до його початку. Загальна програма заходів іще в стадії розробки, а тим часом - коротко про найближчі фестивалі.

Автор:  Наталія ЯРОВА

АРМІЯ ПОТРЕБУЄ СЕРЖАНТІВ 02.03.2012
АРМІЯ ПОТРЕБУЄ СЕРЖАНТІВ
Як гадаєте, хто на сьогодні є ключовою фігурою у військах? Полковник, майор, капітан? Відставити! Правильна відпо­відь - сержант. Принаймні за кордоном. Зо­крема, у біль­шості армій світу офіцери складають тільки 16-18% керівного складу, решта - сержанти, а в Україні - 36-37% офіцерів. Проте це триватиме недовго, на­ша держава також взяла курс на поповнення сержантських лав.
На честь сержантів навіть свято придумали - День професійного сержанта ЗСУ. Отож, сьогодні до розмови запрошуємо начальника військового коледжу сержантського складу К-ПНУ ім.І.Огієнка полковника Володимира СЛЮСАРЧУКА.

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА


Свята: 61 — 80 з 164
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі