Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

04.06.2010
ДОМОГОСПОДАРКА - ПРОФЕСIЯ ЧИ БЕЗКОШТОВНА РАБСИЛА?

8 червня - День домогосподарок

Ця реклама на вітрині одного з магазинів побутової техніки в нашому місті не викликала обурення чи маршів протесту жіночої частини населення. Так би мовити, «картина маслом»: «ДЛЯ НЕЇ» - пилосос, пралька, епілятор, «ДЛЯ НЬОГО» - телевізор, комп’ютер, музичний центр...

Ще один маленький стоп-кадр - з магазину дитячих іграшок. Для хлопчиків - машинки, солдатики та різна зброя. Для дівчаток - ляльки, лялькові кухні з розмаїттям начиння, іграшкові пральні машини та рожевого кольору (щоб не сумнівалися для кого!) іграшкові пилососики та шваброчки.  
Жінці на роду написано бути домогосподаркою, чи то пак «берегинею домашнього вогнища». З часів праматері Єви головне завдання жінки - народжувати і ростити потомство та дбати про сім’ю. Обов’язки чоловіка були значно важчими, потребували фізичної сили та навіть ризику власним життям.

04.06.2010
ДЕНЬ МІСТА.ЮВІЛЕЙНИЙ
29 травня Кам’янець відсвяткував ювілейний 15-й День міста. I знову святкування розтягнулося на декілька днів, упродовж яких кам’янчани та гості міста могли відвідати заходи на свій смак. Були тут і традиційні офіційні прийоми гостей, мистецькі виставки та презентації, масові забави та гуляння, а також багато різноманітних новинок.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ
Кількість коментарів:  0

УКЛІН ТОБІ, СОЛДАТЕ ПЕРЕМОГИ! 14.05.2010
УКЛІН ТОБІ, СОЛДАТЕ ПЕРЕМОГИ!
9 травня - ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ
Цьогорічний День Перемоги став справжнім святом. До вшанування ветеранів долучилося мало не все місто. За рекордні терміни - всього два тижні - силами громади вдалося реконструювати стадіон ім.Тонкочеєва, на якому і відбувалося головне дійство, присвячене 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

12.02.2010
ЦЕ НЕ НАШ ГРIХ

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Афганістан - рана кінця минулого століття, котра ніколи не загоїться. 
Вона кровоточить досі та буде кривавити доти, доки є на Землі ті, хто пройшов через жорно безглуздої війни. Своїми спогадами з нами поділилися двоє кам’янчан, котрі пройшли через оте пекло: гірничий майстер ВАТ «Подільський цемент» Олександр КОЛIСНИК (на фото праворуч) і механізатор цього ж підприємства Василь ЯКОВЧИК.


Свята: 161 — 164 з 164
Початок | Поперед. | 5 6 7 8 9 | Наст. | Кінець Всі