22 Липня 2019

22 липня президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ звільнив Василя Сукача з посади голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Хмельницької області.

19 Липня 2019

Судова тяганина навколо проведення робіт у Смотрицькому каньйоні нарешті закінчилася! Сьогодні маємо висновок Верховного Суду України, і він такий: міська рада не порушила закону під час видалення самосіву і аварійних насаджень біля річки Смотрич!

19 Липня 2019

Візити генерал-лейтенанта ЗСУ та делегації Збройних сил Німеччини, почесні відзнаки і грамоти, – цього тижня Кам’янець-Подільський гарнізон пережив чимало приємних подій. • На базі 201 навчального центру проводилися збори головних старшин полків, бригад і військових частин ЗСУ. Крім теорії, практичні навички військові здобули на полігоні, де проводилися заняття з військової топографії з елементами системи БАРС, […]

19 Липня 2019

Відповідно до програми ремонту внут­рішньобудинкових проїздів, розпочато роботи в дворі на вул.Гордійчука, 13.

19 Липня 2019

9 липня працівники управління з питань надзвичайних ситуа­цій і цивільного захисту населення міськради та міськрайонного відділу «Хмельницького обласного лабораторного цент­ру МОЗ України» розпочали плановий моніторинг досліджень проб атмо­сферного повітря центру Кам’янця.

19 Липня 2019

Історія кам’янецького пса-безхатька Шарика, якого знає все місто, бо він мешкає на вулиці Соборній, здивувала своєю географією.

12 Липня 2019

Незабаром на міські маршрути виїдуть додаткові два великі автобуси. Комфортні автомобілі марки «Volvo» поповнили комунальний автопарк міста. Їх придбали за кошти Державного бюджету при співфінансуванні з місцевого.

12 Липня 2019

На полях Кам’янеччини активно триває збирання врожаю ранніх зернових і зернобобових культур, озимого ріпаку.

12 Липня 2019

Центральна виборча комісія нагадує, що звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців для тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси можливо не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування.

12 Липня 2019

На початку липня розпочався черговий етап ремонту фортечного муру, що обвалився торік у лютому. Під час проведення протиаварійних робіт археологи знайшли тут фрагмент давньої фортифікаційної конструкції – вал, імовірно, ІХ-VIII ст. до н.е.

12 Липня 2019

Недавно в дворику Руського магістрату, де нині роз­ташований адмінкорпус НІАЗу «Кам’янець», з’явився новий об’єкт показу – гле­чик.

12 Липня 2019

9 липня в нашому місті відбулася презентація результатів соцопитування Інституту політичних та соціологічних досліджень, проведеного напередодні позачергових парламентських виборів по 193-му виборчому округу.

12 Липня 2019

За невдалий жарт про «замінування» приміщення Кам’янець-Подільського залізничного вокзалу 42-річний кам’янчанин постане перед Фемідою. До поліції горе-жартівник зателефонував 12 липня, о 20.20, із власного мобільного телефона.

5 Липня 2019

Чергову 74-ту сесію, на якій розглянули понад сотню питань, міські обранці провели 2 липня. Вони розподілили кошти із резервного фонду, перейменували одну з кам’янецьких вулиць, реорганізували дитячу поліклініку і прийняли звернення до Хмельницького облавтодору та ОДА.