• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 21 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЧЕРГОВА НАГОРОДА ГОРДІЙЧУКА 15.03.2019
ЧЕРГОВА НАГОРОДА ГОРДІЙЧУКА
Згідно з Указом Президента України від 11 березня ц.р. «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення», орденом «За заслуги» І ступеня нагороджено генерального директора КП «Міськтепловоденергія» Валерія ГОРДІЙЧУКА. 

повний текст>>>

ПАРИЗЬКІ ЗУСТРІЧІ 15.03.2019
ПАРИЗЬКІ ЗУСТРІЧІ
Залучення інвестицій - із такою метою цього тижня у Франції перебуває міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ПЕРЕД ВИБОРАМИ ПРИГАДАЛИ УСПІХИ 15.03.2019
ПЕРЕД ВИБОРАМИ ПРИГАДАЛИ УСПІХИ
«Чому населення не довіряє владі? - Бо та мало розповідає про свої успіхи» - таку думку висловив 13 березня на засіданні Ради регіонального розвитку голова райдержадміністрації Василь СУКАЧ. У глядацькому залі РЦКМ «Розмай» не було де яблуку впасти, адже послухати про роботу Кам’янець-Подільського району за попередні 4 роки завітали керівники структурних підрозділів і служб РДА, правоохоронних органів, Кам’янець-Подільського управління ГУ Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, закладів охорони здоров’я району, представники сільських рад та об’єднаних територіальних громад Кам’янеччини.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

І СІЮТЬ, І ПІДЖИВЛЮЮТЬ 15.03.2019
І СІЮТЬ, І ПІДЖИВЛЮЮТЬ
Сприятлива весняна погода дала можливість аграріям в оптимальні строки розпочати посівну. Хоча дощів немає, проте вологи у землі вистачає, тому з перших днів березня господарі взялися до активної роботи. І як наслідок - більше як половина із запланованих посівів уже в землі.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЗМАГАЛИСЯ ІНІЦІАТИВИ 15.03.2019
ЗМАГАЛИСЯ ІНІЦІАТИВИ
13 березня в рамках конкурсу проектів, які фінансуватимуться за рахунок коштів міського бюджету, чотири ініціативи змагалися за право бути втіленими у життя цього року. Захист відбувався перед конкурсною комісією під головуванням заступника міського голови Вадима САВЧУКА.

повний текст>>>

МОНЕТИЗАЦІЯ СУБСИДІЙ: ГРОШІ ВЖЕ В ОЩАДБАНКУ 15.03.2019
МОНЕТИЗАЦІЯ СУБСИДІЙ: ГРОШІ ВЖЕ В ОЩАДБАНКУ
Із 12 березня працівникам Ощадбанку додалося роботи. Саме з цього дня установа розпочала видавати гроші через систему переказів «Швидка копійка» субсидіантам, які не є пенсіонерами. Така державна допомога належить людям, котрі мають субсидію, оформлену до 31 грудня 2018 р. У відділенні Ощадбанку, що на пр.Грушевського, вже з 8 ранку 12 березня було велелюдно. Аби отримати живі гроші, зійшлося чимало субсидіантів.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

МЕМОРІАЛ ПРИСЯЗІ НА ВІРНІСТЬ 15.03.2019
МЕМОРІАЛ ПРИСЯЗІ НА ВІРНІСТЬ
13 березня у приміщенні НІАЗу «Кам’янець» під час проведення відкритого архітектурного конкурсу визначили найкращий ескізний проект Меморіалу присязі на вірність Україні. Пам’ятний знак має засвідчити, що перша спроба об’єднати весь український народ відбулася саме в Кам’янці-Подільському.

повний текст>>>

ПЕРШІ КРОКИ ДО ЗМЕНШЕННЯ АВАРІЙ 15.03.2019
ПЕРШІ КРОКИ ДО ЗМЕНШЕННЯ АВАРІЙ
Торік у грудні міська влада анонсувала впровадження нового проекту - «Метрика ДТП». На місця, де скоюються аварії, крім поліцейських, уже декілька місяців виїжджають ще й представники влади.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

«КАРТИНИ ЗОВСІМ НЕ ЄВРОПЕЙСЬКІ» 15.03.2019
«КАРТИНИ ЗОВСІМ НЕ ЄВРОПЕЙСЬКІ»
Прибирання за домашніми улюбленцями в громадських місцях, сортування сміття, притулок для бродячих собак, - такі міські проблеми окреслив у листі до редакції газети кам’янчанин Вадим ЛЕНГА.

повний текст>>>

ВЕСНА: НЕ КВІТАМИ, А ЗВІТАМИ 08.03.2019
ВЕСНА: НЕ КВІТАМИ, А ЗВІТАМИ
Перша весняна сесія міської ради, що відбулася 6 березня, рясніла звітами. Найглобальніший із них - звіт міського голови про діяльність органів міської ради за минулий рік. До слова, Михайло СІМАШКЕВИЧ у грудні звітував перед громадою у соцмережах, на офіційному сайті міської ради, були публікації і в ЗМІ.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН


Новини 1 — 10 з 4254
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі