14 Лютого 2020

Недавно протиепідемічна комісія повідомила про те, що кількість хворих на ГРВІ та грип у Кам’янці-Подільському зменшується. Якщо раніше фіксували понад тисячу хворих у тиждень, то за минулий – 600. Тому вже з понеділка, 17 лютого, у школах починається навчання. Зважаючи на мінливість погоди, медики рекомендують батькам стежити, аби діти одягалися відповідно до погодних умов.

7 Лютого 2020

«Вимагаємо негайно скасувати ухвалу НКРЕКП про абонплату за транспортування газу як таку, що є грабіжницькою та здирницькою, оскільки вона є нічим іншим, як спробою висмоктати додаткові гроші з народу для монополістів, і не грунтується на жодних економічних розрахунках!

7 Лютого 2020

Потрощені дороги Кам’янеччини жахають, але страшніше те, що світла наприкінці тунелю не видно. Бо неодноразово голови ОТГ, сільських рад зверталися до всіх можливих інстанцій із проханням відремонтувати аварійні шляхи, але, на жаль, не те що допомоги, навіть відповіді на запити не завжди отримують.

7 Лютого 2020

20 лютого в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбудуться вибори ректора. Про це наприкінці минулого року на своєму офіційному сайті повідомило Міністерство освіти і науки України.

7 Лютого 2020

Цього тижня грип та ГРВІ уже не так лютують, як у попередні. Спостерігається поступовий спад захворюваності.

7 Лютого 2020

Через колективну скаргу мешканців Старого міста 4 лютого за круг­лий стіл зібралася комісія, створена відповідно до розпорядження міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА. Саме йому кам’янчани висловили своє обурення:

7 Лютого 2020

Цього тижня в місті розгорівся скандал навколо одного з виробників вершкового масла, яке постачається в кам’янецькі освітні заклади.

7 Лютого 2020

Минулої неділі, 2 лютого, на Європейській площі відбувся благодійний ярмарок, під час якого збирали кошти на лікування маленької кам’янчанки Вікторії Власюк.

7 Лютого 2020

5 лютого заступник міського голо­-ви Вадим Савчук і директор депар­таменту гуманітарної політики Петро Гав­рилюк розповіли журналістам про те, як місто готується до відзначення Дня святого Валентина.

7 Лютого 2020

Захід відбувся 5 лютого в сесійній залі райради, зібравши людей поважного віку, всіх причетних до розвитку ветеранських організацій і представників районної влади. Як зазначив голова ради ветеранів Едуард КУЛЬЧИЦЬКИЙ, питання розглядатимуться актуальні, болючі й кричущі.

7 Лютого 2020

Відповідно до постанови НКРЕКП №283 від 4 лютого 2020 р. «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює держав­не регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 черв­ня 2016 р. №1141», із 5 лютого 2020 р.

7 Лютого 2020

Наразі це 16 авто марки «Nissan Leaf». Однак надалі заплановано поповнити автопарк ще півсотнею таких машин.

31 Січня 2020

Iз понеділка, 27 січня, у приміщенні міської ради працює управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області, яке здійснює ревізію бюджету Кам’янця-Подільського за період із 1 січня 2017 р. до 31 грудня 2019 р.

31 Січня 2020

Сходинкові марші у диму, крики наляканих студентів, хаос і паніка, – таку картину побачили вогнеборці, які примчали гасити пожежу в гуртожитку №5 К-ПНУ ім.Івана Огієнка на пр.Грушевсь­кого. Зайнялося в одній із кімнат на п’ятому поверсі. Як згодом вдалося з’ясувати, одна зі студенток заснула при свічці.

31 Січня 2020

Кам’янець-Подільський розпочав боротьбу за звання найкращого міста України, адже стартувало голосування за вибір найприваб­ливішого і впізнаваного міста країни 2020 року.