Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

САПЕРИ ПЕРШОГО РІВНЯ 17.05.2019
САПЕРИ ПЕРШОГО РІВНЯ
14 травня у Центрі розмінування розпочався перший шеститижневий навчальний курс із підготовки за спеціальністю «Сапер (розмінування) першого рівня».

повний текст>>>

НА ІМЕНИНИ ДО НАТХНЕННИЦІ 17.05.2019
НА ІМЕНИНИ ДО НАТХНЕННИЦІ
10 травня 90-літній ювілей відзначила уродженка с.Лісківці Павліна КОСТЮК. Павліна Семенівна нині проживає у доньки в міс­ті, але це не завадило односельчанам приїхати з подарунками і привітати пильного бухгалтера колгоспу, порядну сусідку і мудру наставницю. Ювілярка із сім’єю до свята готувалися ретельно, навіть фотозону із солідною цифрою 90 оформили.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ПЕДАГОГ ІЗ ДИТЯЧИМ СЕРЦЕМ 17.05.2019
ПЕДАГОГ ІЗ ДИТЯЧИМ СЕРЦЕМ
Саме такими словами можна охарактеризувати цю сповнену життєрадісності й позитиву жінку. Вона не лише знає, як навчити дитину читати, а й як навчити любити книгу і читання загалом. Українська письменниця, громадська активістка, педагог за освітою Лариса НІЦОЙ 14 травня відвідала туристичну Мекку України. Жінка презентувала власні книги в місцевих школах, а ще провела безкоштовну лекцію в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв на тему «З глибини тисячоліть: історія мови в історії держави Україна».

повний текст>>>

ЛАВОЧОК СТАНЕ 23 17.05.2019
ЛАВОЧОК СТАНЕ 23
На брак лавочок у відреставрованому парку Героїв Євромайдану поскаржився місцевий житель, кот­рий недавно завітав до редакції. 

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

БУНТУВАЛИ НА ДОВЖКУ ТА В ОРИНИНІ 17.05.2019
БУНТУВАЛИ НА ДОВЖКУ ТА В ОРИНИНІ
Тиждень виявився напрочуд активним у районі.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ВЛАДА - ПОМОЛОДШАЛА! 17.05.2019
ВЛАДА - ПОМОЛОДШАЛА!
16 травня містом керувала молода команда! У рамках традиційного Дня дублера на владних посадах у виконкомі символічно працювали 26 дублерів - студентів ка­м’янецьких вишів, що стали слухачами факультету муніципального управління. 

повний текст>>>

НА ШКОЛИ ГРОШІ Є, НА МОРГ ЗБИРАЮТЬ 17.05.2019
НА ШКОЛИ ГРОШІ Є, НА МОРГ ЗБИРАЮТЬ
Під час чергової сесії районної ради, яка відбулася 16 травня, обранці опрацювали низку важливих для району питань. Зосередилися на грошах, морзі та комунальній власності району.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

 ЗА ПРОСТРОЧЕНІ ЗАРПЛАТИ І ПАМ’ЯТНИКИ БИ БУЛИ 17.05.2019
ЗА ПРОСТРОЧЕНІ ЗАРПЛАТИ І ПАМ’ЯТНИКИ БИ БУЛИ
Сумно розпочалася 14 травня чергова сесія міської ради. Традиційна хвилина мовчання за загиб­лими на сході кам’янчанами була вже другою за день - адже зранку місто попрощалося з двома військовослужбовцями 48 інженерної бригади, життя яких обірвалося в страшній аварії. Боляче було дивитися і в очі родичів загиблих у різні роки Героїв із нашого міста, яким військовий комісар Кам’янець-Подільського ОМВК підполковник Володимир ВОЗНИЙ вручав відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції», надані посмертно захисникам.

повний текст>>>

«МАМА МАЄ ПРАВО!» -  НА КАМ’ЯНЕЧЧИНІ 17.05.2019
«МАМА МАЄ ПРАВО!» - НА КАМ’ЯНЕЧЧИНІ
Кам’янець-Подільський став третім містом після Хмельницького та Старокостянтинова, де втілюється проект «Мама має право!». Презентували його в міському Перинатальному цент­рі 15 травня.

повний текст>>>

ІНОЗЕМЦІ - ПІД КОНТРОЛЕМ 17.05.2019
ІНОЗЕМЦІ - ПІД КОНТРОЛЕМ
17 травня в місті проведено нараду керівництва Кам’янець-Подільського районного відділу УДМС України у Хмельницькій області спільно із представниками Кам’янець-Подільського РВ ГУ НП у Хмельницькій області. Захід проведено на виконання доручення ДМС України.

повний текст>>>


Новини 1 — 10 з 4339
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі