• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 16 ЛИПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ДОМАШНІМ ТВАРИНАМ - ПАСПОРТ НОВОГО ЗРАЗКА 06.07.2018
ДОМАШНІМ ТВАРИНАМ - ПАСПОРТ НОВОГО ЗРАЗКА
Для супроводження домашніх тварин при їх переміщенні за межі території нашої держави із 1 червня до уваги беруть лише ветеринарно-санітарні паспорти встановленого зразка (далі - ВСП). Визначення єдиної форми бланка ветеринарно-санітарного паспорта на домашню тварину (коти, собаки) регламентовано Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України.

повний текст>>>

У РАЙОНІ МІНУС П’ЯТЬ ШКІЛ 06.07.2018
У РАЙОНІ МІНУС П’ЯТЬ ШКІЛ
Все ж таки обранці Староушицької та Жванецької ОТГ прийняли рішення про закриття у своїх громадах п’яти шкіл. На такий крок підштовхнула нова формула нарахування освітньої субвенції, а також старі проблеми - мала наповнюваність класів і низький рівень конкурентноспроможності учня. Керівники громад запевнили, що сьогодні держава примушує або оптимізувати освітню мережу, або доплачувати кошти із місцевого бюджету. Тож у громадах вирішили більше не тягнути цього воза: нехай буде менше, але якісніше і краще.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

НИНІ - ДРУГИЙ РАУНД 06.07.2018
НИНІ - ДРУГИЙ РАУНД
Сьогодні депутати зберуться на сесію міської ради, яка мала б завершитися ще 4 липня, проте через шалені пристрасті у залі та відсутність конструктивізму міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ перервав засідання.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ДОШКА БУДІВНИЧОМУ МІСТА 06.07.2018
ДОШКА БУДІВНИЧОМУ МІСТА
28 червня на будівлі Ратуші урочисто відкрито меморіальну дошку Яну де Вітте (1709-1785) - видатному архітекторові з вірменським корінням, військовому інженеру, який у 1768-1785 роках був комендантом фортеці в Кам’янці-Подільському. Вперше таким чином ушановано зодчого міста.

повний текст>>>
Автор:  Олег БУДЗЕЙ

НЕВТОМНА ТРУДІВНИЦЯ 06.07.2018
НЕВТОМНА ТРУДІВНИЦЯ
1 липня жителька Оринина Степанида КОЦУЛЕВСЬКА відсвяткувала 105-річчя.

повний текст>>>

ЩО ВБИЛО РИБУ? 06.07.2018
ЩО ВБИЛО РИБУ?
Погана якість води і перевищений вміст у ній забруднюючих речовин могли призвести до масової загибелі риби у р.Смотрич, біля Цибулівської ГЕС, що відбулося наприкінці червня (див. «Подолянин» від 28 червня ц.р.).

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

У ПОЛІЦІЇ - СВЯТО 06.07.2018
У ПОЛІЦІЇ - СВЯТО
В Україні, починаючи із цього року, 4 липня відзначають День Національної поліції. Мужніх та сучасних працівників поліції міста і району вітали не лише рідні, а й посадовці.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

УТОСу - 85! 06.07.2018
УТОСу - 85!
Кам’янець-Подільське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих 4 липня відзначило 85-ту річницю від дня створення.

повний текст>>>

ХТО ВИНЕН? І ЩО РОБИТИ? 28.06.2018
ХТО ВИНЕН? І ЩО РОБИТИ?
Проголосували, але не зрозуміли, за що, - якось так виглядає рішення обласних депутатів, яке вони ухвалили 14 червня під час засідання чергової сесії й таким чином забрали старші класи в Орининського інтернату та молодшу школу в «Славутинки» (детальніше див. «Подолянин» від 22 червня ц.р.).

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

БЛИЖЧІ ДО IMSMA 28.06.2018
БЛИЖЧІ ДО IMSMA
Робота щодо впровадження системи управління інформацією з протимінної діяльності IMSMA в Україні триває. Недавно із курсів підвищення кваліфікації IMSMA (рівень А2) повернулася старший солдат Центру розмінування Олеся НЕТРЕБІНА. Захід відбувся у швейцарському місті Шпіц. Незмінні організатори - Женевський міжнародний центр гуманітарного розмінування. Участь у заході також взяли представники Судану, Сомалі, Філіппін, Мозамбіку, Малі, Лівану, Південного Судану, Таджикистану, Грузії.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА


Новини 11 — 20 з 3953
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі