Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ЧЕТВЕР, 23 ЛИСТОПАДА 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ВИБОРЧА ЕПОПЕЯ ТРИВАЄ 17.11.2017
ВИБОРЧА ЕПОПЕЯ ТРИВАЄ
Не встигли вщухнути емоції після перегонів у Слобідсько-Кульчієвецькій ОТГ, як виборчий процес розпочався у Жванецькій і Староушицькій об’єднаних територіальних громадах. У них 24 грудня обиратимуть сільського і селищного голів, а також депутатів місцевих рад. У цих ОТГ уже сформовані сільська і селищна виборчі комісії, визначено їхній керівний склад. Нарізано округи: їх вийшло аж по 22 у кожній громаді.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ВЕТО НЕ ПОДОЛАЛИ 17.11.2017
ВЕТО НЕ ПОДОЛАЛИ
Порушення бухгалтерського обліку, зайва нарахована зарплата керівному складу, відсутність документів на придбання ліків, завищена кількість пільгових пацієнтів - це тільки декілька пунктів висновків комісії департаменту економіки, що перевіряла за дорученням міського голови фінансово-господарську діяльність КП «Кам’янець-Подільська стоматполіклініка». Директор департаменту Майя ГУРСЬКА оголосила результати на позачерговій сесії міськради 16 листопада.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

УНІВЕРСИТЕТ ЗАПРОШУЄ НА ПОДВІЙНЕ СВЯТО 10.11.2017
УНІВЕРСИТЕТ ЗАПРОШУЄ НА ПОДВІЙНЕ СВЯТО
До Дня працівників сільського господарства та Міжнародного Дня студентів ПДАТУ підготував низку заходів, що проходитимуть 16-17 листопада.

повний текст>>>

ГРОМАДА ОБИРАЛА СЕКРЕТАРЯ 10.11.2017
ГРОМАДА ОБИРАЛА СЕКРЕТАРЯ
6 листопада відбулося перше засідання сесії Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради першого скликання. На урочисту сесію, де оголошували підсумки виборів і вручали депутатські посвідчення, прийшли всі 25 обранців громади.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

МІЖ БОЛОТОМ І АСФАЛЬТОМ... ДЕРЖАВНИЙ КОРДОН 10.11.2017
МІЖ БОЛОТОМ І АСФАЛЬТОМ... ДЕРЖАВНИЙ КОРДОН
- Якщо дорога на Жовтневому будується за європейськими «ГОСТами», то нам тоді ті «ГОСТи» не підходять, - обурено зазначила в телефонній розмові з редакцією кам’янчанка Наталія Василівна. - Мій будинок розташований там, де районна аптека. Але гарне дорожнє полотно не доходить до бордюру десь два метри. Чому ж не додати асфальту і не зробити все як треба? Людям там довіку болото місити?

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ІДЕАЛЬНА МАРШРУТКА. ЯКА ВОНА? 10.11.2017
ІДЕАЛЬНА МАРШРУТКА. ЯКА ВОНА?
Цього тижня під керівництвом заступника міського голови Сергія БАБІЯ на координаційній раді розглядали умови конкурсу на пасажирські перевезення, який відбудеться 3 листопада 2018 р.

повний текст>>>

ПОВЕРНУЛИСЯ ДО РЕМОНТУ МОСТА 10.11.2017
ПОВЕРНУЛИСЯ ДО РЕМОНТУ МОСТА
Міст через р.Мукша, продовжує капітально ремонтувати підрядне підприємство ПП «Мостобудівельне управління №1» м.Стрий.

повний текст>>>

ФАПи НЕ ЗАКРИЛИ... 10.11.2017
ФАПи НЕ ЗАКРИЛИ...
Понад три години вчора тривала сесія районної ради. Не обійшлося без гарячих дискусій, «палких» промов і навіть образ. Якби у районі, як і в «Караоке на майдані» давали відзнаки найактивнішим, то не з порожніми руками додому точно повернувся б екс-голова РДА Борис БЕЦ. Мабуть, через те, що тривалий час Борис Борисович не відвідував сесії, вирішив жваво обговорити майже кожне питання.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

РОЗПОДІЛИЛИ 22 МІЛЬЙОНИ 10.11.2017
РОЗПОДІЛИЛИ 22 МІЛЬЙОНИ
Крім політичних перипетій, про які йдеться в статті на першій шпальті, на черговій сесії міської ради 7 листопада було розглянуто і нагальні питання.

повний текст>>>

НАВІЩО ЗАКОН, КОЛИ Є ПОЛІТИКА... 10.11.2017
НАВІЩО ЗАКОН, КОЛИ Є ПОЛІТИКА...
Депутатів, які 7 листопада збиралися на засідання сесії міської ради, під адмінбудинком зустрічали люди в білому та бак для сміття із написом «Кожному корупціонеру вистачить».
На жаль, мітингарі не горіли бажанням представлятися, проте ввечері керівник Молодіжного Крила Радикальної партії Олега Ляшка в Дарницькому районі Ілля Андрійчук прояснив ситуацію у «Фейсбуці»: «Сьогодні чудовий день! Наша Молодіжка Радикальної партії Олега Ляшка при­їхала до Кам’янця-Подільського для того, щоб звільнити з посади корупціонера - лікаря КП міської стоматологічної клініки. Справу виконано на відмінно!».

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН


Новини 11 — 20 з 3653
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі