Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 20 ВЕРЕСНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

«МРІЮ ЗНЯТИ КІНО, ДЕ ГОЛОВНИЙ ГЕРОЙ - КАНЬЙОН» 07.09.2018
«МРІЮ ЗНЯТИ КІНО, ДЕ ГОЛОВНИЙ ГЕРОЙ - КАНЬЙОН»
Режисер - це, напевне, у крові. Про таке подумалося, коли працювала над інтерв’ю із режисером та сценаристом Андрієм ЧЕРНИХ. Його відповіді на запитання нагадували кіносценарій: передмова, розвиток подій і наприкінці підсумок за суттю запитання. 

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ЗА ПИЛОМ ПИЛЬНУВАТИМУТЬ 07.09.2018
ЗА ПИЛОМ ПИЛЬНУВАТИМУТЬ
4 вересня відбулася чергова сесія міської ради, під час якої вчителю української мови та зарубіжної літератури ЗОШ №17 Наталії РУДНІЦЬКІЙ було вручено відзнаку міського голови «За заслуги перед громадою». Кам’янецький педагог стала однією із десяти фіналістів проекту «Global Teacher Prize Ukraine» - щорічної національної премії для вчителів. До 6 жовтня триває народне голосування. Кожен із кам’янчан може віддати за неї свій голос на сайті: https://tsn.ua/special-projects/GTPU-2018-voting/.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ВІДСТОЯЛИ ПРАВО НА НАВЧАННЯ 07.09.2018
ВІДСТОЯЛИ ПРАВО НА НАВЧАННЯ
«Сьогодні закриєте школи - завтра відкриєте тюрми», «Поверніться обличчям до людей», - із такими транспорантами 6 вересня зустрічали високопосадовців з області батьки, опікуни учнів і вчителі Орининського інтернату, який віднедавна носить нову назву - «гімназія». Навчальний рік для цього закладу розпочався із перекриття траси в Оринині третього вересня. За три дні до них таки приїхали чиновники із Хмельницького, бо інтернат знаходиться на балансі області.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ДІТИ НАРОДИЛИСЯ, А БЕБІ-БОКСИ ЩЕ НІ 07.09.2018
ДІТИ НАРОДИЛИСЯ, А БЕБІ-БОКСИ ЩЕ НІ
Малюки, які з’явилися на світ у перший день осені та згодом, поки що так і не отримали обіцяних та розрекламованих Урядом України подарунків - бебі-боксів. Їх планували видавати із 1 вересня кожній матусі із немовлям. Пакет малюка мав містити підгузки, пелюшки, ковдри, пляшечки, присипки, соски, навчальну літературу й інше на суму близько 5000 грн.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ГРОШІ ПРИШВИДШУЮТЬ ПРОЦЕС 07.09.2018
ГРОШІ ПРИШВИДШУЮТЬ ПРОЦЕС
Нещодавно на під’їздах житлових будинків у різних мікрорайонах міста з’явилися повідомлення із закликом укласти декларацію зі сімейним лікарем.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ВІД РАДИ, ПРЕЗИДЕНТА І КАБМІНУ 31.08.2018
ВІД РАДИ, ПРЕЗИДЕНТА І КАБМІНУ
Із нагоди Дня Незалежності України низку наших земляків було відзначено державними нагородами.  

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

НЕ ПЛАТІТЬ ЗА ПАРКУВАННЯ. ПОКИ 31.08.2018
НЕ ПЛАТІТЬ ЗА ПАРКУВАННЯ. ПОКИ
Цього тижня єдиним місцем, де збереглася платна парковка в місті, залишилася частина вулиці Князів Коріатовичів (від пр.Грушевського до «Абетки»). Про це повідомили в департаменті ЖКГ.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ПРИЗ ВРУЧЕНО! 31.08.2018
ПРИЗ ВРУЧЕНО!
Щаслива переможниця фотоконкурсу «Подолянина» - «З днем народження, Україно!» Ольга КІНДЗЕРСЬКА (на фото) отримала сертифікат (500 грн.) на отримання послуг із розміщення приватних і експрес-оголошень та привітань на шпальтах газети.

повний текст>>>

ВЧИСЬ, А МИ ДОВЕЗЕМО! 31.08.2018
ВЧИСЬ, А МИ ДОВЕЗЕМО!
Із перших днів вересня 10 тисяч учнів міських шкіл матимуть можливість безкоштовно користуватися громадським транспортом (комунальними автобусами) впродовж усього навчального року.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ВІЙСЬКОВИМ - НОВІ ГУРТОЖИТКИ 31.08.2018
ВІЙСЬКОВИМ - НОВІ ГУРТОЖИТКИ
У рамках спільної ініціативи Президента України та Міністерства оборони України цьогоріч для військовослужбовців Збройних сил України розпочато будівництво 184 двоповерхових типових гуртожитків поліпшеного типу на 125 ліжко-місць кожен.

повний текст>>>


Новини 11 — 20 з 4032
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі