Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 18 ВЕРЕСНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ДОЧЕКАЛИСЯ ДОРОГИ 31.08.2018
ДОЧЕКАЛИСЯ ДОРОГИ
Гладенька дорога, по якій хоч яйце коти, - саме так відгукуються про капітальний ремонт ще донедавна вбитого шляху мешканці с.Руда. Щасливі рудківчани, а разом із ними й жителі сусідніх сіл не можуть натішитися якісним ремонтом.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

КАМ’ЯНЕЧЧИНОЮ ГУЛЯЮТЬ ШАХРАЇ? 31.08.2018
КАМ’ЯНЕЧЧИНОЮ ГУЛЯЮТЬ ШАХРАЇ?
Бандити, які називають себе контролерами, шахраї під виглядом волонтерів і незрозумілі «листи щастя» за підписом директора одного із підприємств-надавачів послуг, - такі неприємності недавно чатували на мешканців міста і району.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА / Галина МИХАЛЬСЬКА

ВІДЖНИВУВАЛИ - СІЄМО! 31.08.2018
ВІДЖНИВУВАЛИ - СІЄМО!
Цьогоріч жнивна кампанія плавно перейшла в посівну для урожаю 2019 року. На щастя, гарна серпнева погода дала можливість аграріям в оптимальні строки зібрати те, що насіяли.

повний текст>>>

КОПАЛИНИ ВИДОБУВАЛИ НЕЗАКОННО? 31.08.2018
КОПАЛИНИ ВИДОБУВАЛИ НЕЗАКОННО?
Арештовані 8 млн. т вапнякового відсіву зі складів ДП «Нігинський кар’єр» і 48 тис. т гірничої маси на ділянці «Сахкамінь» у районі Нігина - Вербки, - усе це наслідки ухвали Печерського районного суду Києва від 17 серпня.

повний текст>>>

ХТО ВІДПОВІСТЬ ЗА КОНЕЙ? 31.08.2018
ХТО ВІДПОВІСТЬ ЗА КОНЕЙ?
Кінний голодомор на Кам’янеччині знову став топ-темою всеукраїнських новин. П’ять років тому «Подолянин» уже писав про чоловіка з с.Кам’янка, який утримує тварин у жахливих умовах (Див. «Подолянин» від 14 червня 2013 р.). Тоді проблему на загал винесли місцеві школярки, котрі відвідували гурток верхової їзди і допомагали доглядати за кіньми, яких утримував Микола РАЧКОВСЬКИЙ.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА / Галина МИХАЛЬСЬКА

ЛІТО ЗАВЕРШУЄТЬСЯ, РОЗКОПКИ - НІ 31.08.2018
ЛІТО ЗАВЕРШУЄТЬСЯ, РОЗКОПКИ - НІ
29 серпня розпочались археологічні до­слідження на ділянці за адресою: вул.Татарська, 17/1. 

повний текст>>>

РОЗМІНЯЛА ДРУГУ СОТНЮ 31.08.2018
РОЗМІНЯЛА ДРУГУ СОТНЮ
28 серпня 100-літній ювілей відсвяткувала жителька с.Довжок Наталія КРИВЕНЬКА. 

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

НА «ВЕСЕЛКУ» ЗІ «СМАРТФОНОМ» 31.08.2018
НА «ВЕСЕЛКУ» ЗІ «СМАРТФОНОМ»

Чимало подарунків, позитивних вражень і звання переможців привезли з міста Кременчука, що на Полтавщині, вихованці гуртка «Виготовлення сувенірів» (керівник Сергій Боднар). Там із 22 по 25 серпня юні таланти демонстрували свою майс­терність на Відкритому фестивалі дитячого кіно та телебачення «Веселка» і Все­українському конкурсі фотоаматорів «Ми - діти України».

повний текст>>>

СПРАВИ ВІЙСЬКОВІ 24.08.2018
СПРАВИ ВІЙСЬКОВІ
20 серпня у Центрі розмінування відбулася офіційна церемонія передачі Програми під­готовки спеціалістів зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв від команди Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади. Відтак підготовка фахівців зі знешкодження СВП за стандартами НАТО повністю лягає на плечі українських саперів. Канадські інструктори продовжать перебувати у центрі, але вже в ролі консультантів і спостерігачів.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ПРИСТРАСТІ ЗА БЛАКИТНИМ ЕКРАНОМ 24.08.2018
ПРИСТРАСТІ ЗА БЛАКИТНИМ ЕКРАНОМ
Останній день літа стане останнім днем роботи аналогового телебачення. Як повідомлялося раніше, Україна переходить на цифрове мовлення. Багато хто з кам’янчан уже готується до змін, скуповуючи тюнери, а ось абоненти кабельного та власники супутникових тарілок і сучасних телевізорів справедливо вважають, що їх події не зачеплять.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН


Новини 21 — 30 з 4032
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі