• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 20 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

НЕ МАЄШ ДЕКЛАРАЦІЇ? ПОТРАПЛЯЄШ У ЗОНУ РИЗИКУ 29.03.2019
НЕ МАЄШ ДЕКЛАРАЦІЇ? ПОТРАПЛЯЄШ У ЗОНУ РИЗИКУ
65 тисяч укладених декларацій, комп’ютеризація, проведення Інтернету, закупівля медобладнання, підвищення зарплатні лікарям «первинки», запровадження електронної черги, - такі перші результати медичної реформи, що стартувала майже рік тому. Її підсумки підбивали 26 березня в міськраді.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

БЮЛЕТЕНІ ЧЕКАЮТЬ НА ВИБОРЦІВ 29.03.2019
БЮЛЕТЕНІ ЧЕКАЮТЬ НА ВИБОРЦІВ
Учора окружна виборча комісія ТВО №193 розпочала видачу бюлетенів членам дільничних виборчих комісій. Першими їх отримували дільниці, що розташовані в нашому районі.

повний текст>>>

А ХТО ВАШ КАНДИДАТ? 29.03.2019
А ХТО ВАШ КАНДИДАТ?
Ви ще не визначилися, за кого голосувати? Пройдіть тест від ГО «Центр UA» і дізнаєтеся, хто ж ваш кандидат. 27 березня відбувся прес-ланч від ВІ «Активна Громада» Інституту «Республіка» для представників ЗМІ. На зустрічі активісти спільно з ГО «Центр UA» презентували результати аналізу передвиборчих програм топ-10 кандидатів у президенти. На основі аналізу вони розробили тест із 22 запитань, який у відсотковому співвідношенні допоможе визначитися, хто з кандидатів найбільше відповідає вашим уподобанням.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ОБ’ЄДНАЮТЬСЯ ЗАРАДИ ГАРМАТ 29.03.2019
ОБ’ЄДНАЮТЬСЯ ЗАРАДИ ГАРМАТ
ДП «Завод точної механіки» (в.о. директора Валерій КІШКО), що розташований у Кам’янці-Подільському, буде приєднано до ДП «Конструкторське бюро артилерійського озброєння». Таке рішення було ухвалено Генеральним директором ДК «Укроборонпром» Павлом БУКІНИМ із метою створення замкнутого циклу виробництва автоматичних гармат і зниження адмінвитрат на підприємствах та оприлюднено 25 березня.

повний текст>>>

НА ЛЕБЕДИНОМУ ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ 29.03.2019
НА ЛЕБЕДИНОМУ ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ
Місцевих комунальників і рятувальників об’єднала спільна справа - ретельне очищення Лебединого озера. Нижнє озеро вже розчистили спецтехнікою.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ПІДТРИМУЮТЬ ТАЛАНТИ КОШТАМИ 22.03.2019
ПІДТРИМУЮТЬ ТАЛАНТИ КОШТАМИ
Юна кам’янчанка, учениця 5 класу Кам’янець-Подільської міської дитячої художньої школи Анна НАНЕГА отримуватиме персональну стипендію Хмельницької ОДА.

повний текст>>>

ПРЕДСТАВЛЯЛИ ОТГ НА ФОРУМІ 22.03.2019
ПРЕДСТАВЛЯЛИ ОТГ НА ФОРУМІ
Минулого тижня в обласному центрі проводився ІІІ Міжнародний економічний форум «Інвестиційні можливості Хмельниччини».

повний текст>>>

ОБГОВОРИЛИ СТРАТЕГІЮ І ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПАСПОРТ 22.03.2019
ОБГОВОРИЛИ СТРАТЕГІЮ І ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПАСПОРТ
14 березня в місті обговорювали Стратегію розвитку молодіжної політики до 2030 р. Представниця Національної молодіжної ради України Наталія ШЕВЧУК презентувала напрацювання. До обговорення долучилися представники місцевої влади, громадських і молодіжних організацій, координаторка ВІ «Активна громада» Катерина ДЕМ’ЯН й активна молодь.

повний текст>>>

ЯК ПЕРЕРАХУВАЛИ ПЕНСІЇ 22.03.2019
ЯК ПЕРЕРАХУВАЛИ ПЕНСІЇ
З першого березня перераховано пенсії. Про деталі нововведень розповіла журналістам 19 березня начальник Кам’янець-Подільського сервісного центру обслуговування громадян ГУ ПФУ у Хмельницькій області Оксана ДРАБИК.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ДОСІВАЮТЬ ЯРІ ЗЕРНОВІ 22.03.2019
ДОСІВАЮТЬ ЯРІ ЗЕРНОВІ
Посівна-2019 на фінішній прямій. Завдяки сприятливим погодним умовам, аграрії, не гаючи часу, вийшли в поле і максимально швидко засіяли землі Кам’янеччини ярими зерновими і зернобобовими культурами. Їх сівбу розпочали в першій декаді березня.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА


Новини 21 — 30 з 4288
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі