• ШАНОВНІ КАМ’ЯНЧАНИ!
  • ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ПОНЕДІЛОК, 29 ТРАВНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

26.02.2010
БУТИ ПРОДОВЖЕННЮ БЕЗКОШТОВНОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗЕМЛІ?
25 лютого відбувся Єдиний день інформування населення Довжоцької територіальної громади. Інфор¬му¬вання проводили голова РДА Рости-слав ЯРЕМА, керівники управлінь і відділів РДА.

повний текст>>>
Автор: 

26.02.2010
ПОКИ - ГРИВНЯ П’ЯТДЕСЯТ
Триває моніторинг ситуації, викликаний зверненнями перевізників ВАТ «АТП-16808», ДП «Вєрон», Спілки перевізників щодо під­няття ціни за проїзд у міських маршрутках. повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

26.02.2010
НАМ ЗАГРОЖУЄ ПІДТОПЛЕННЯ
Під особливим контролем у РДА перебуває ситуація щодо під¬няття рівня води у річках, ставках та інших водоймах. За інфор¬мацією, яку надав начальник відділу архітектури, містобуду¬вання та ЖКГ РДА Борис БЕЦ, значні проблеми можуть виникнути в смт Стара Ушиця. Там існує загроза значного підтоплення. повний текст>>>
Автор: 

26.02.2010
АГРОБІЗНЕС ПОСТРАЖДАВ ВІД ВЕЛИКОГО СНІГУ
Як зазначила заступник начальника управління агропромислового розвитку РДА Леоніда ПРЕДИТКЕВИЧ, на сьогодні найбільше від стихії (снігу, підтоплень тощо) постраждали сільгосппід¬приєм¬ства сс.Шутнівці, Калиня, Рихта і Вітківці. повний текст>>>
Автор: 

26.02.2010
ГОТУЮТЬСЯ ДО ВЕЛИКОДНЯ
Голова РДА Ростислав ЯРЕМА дав доручення відповідним службам, аби з початком потепління вони активізували роботу із благоустрою населених пунктів району та прибирання кладовищ до Пасхальних свят. повний текст>>>
Автор: 

26.02.2010
ЩО БУДЕ

  • 26 лютого, з 18.00 до 19.00, на місцевому телебаченні відбудеться прямий ефір з міським головою Анатолієм НЕСТЕРУКОМ.
  • 1 березня, о 14.00, у Вірменській криниці (навпроти Ратуші) відкриється фотовиставка портретів «Подоляни», яку організовує Кам’янець-Подільський фотоклуб «Погляд» за сприяння газети «ПОДОЛЯНИН». Виставка триватиме до 30 березня (щодня, з 9.00 до 17.00, понеділок - до 16.00).
  • З 1 березня у Картинній галереї розпочнеться експонування музейної колекції творів живопису кінця XІX - початку ХХ ст. Від­ві­дувачі матимуть змогу познайомитися з роботами В’ячеслава РОЗВАДОВСЬКОГО, Дмитра ЖУДІНА, Володимира ГАГЕНМЕЙСТЕРА, Олек­сандра ГРЕНА.
повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

26.02.2010
ЩО БУЛО

  • 17 лютого відбулася нарада під головуванням першого заступника міського голови Валерія АНДРУХОВИЧА щодо впровадження інновацій на промислових підприєм­ствах міста. На жаль, активність промислових підприємств міста у впро­вадженні інновацій, як і в попередні роки, залишається низькою. За станом на 1 січня 2010 р., наявні тільки 2 активні у цьому плані про­мислові підприємства: ВАТ «Кам’янець-Подільськавто­агрегат» і ТОВ «Кабельний завод».

  • З нагоди Дня захисника Вітчизни 23 лютого на факультеті військової підготовки К-ПНУ ім.Огієнка пройшли урочистості. У мітингу взяли участь військовослужбовці, представники міської та районної влади.

  • 23 лютого відбулося засідання коорди­наційної ради з питань безпеки життєдіяльності населення міста.

  • 10 лютого у Кам’янець-Подільській ЗОШ №15 відбувся семінар учителів християнської етики, який відвідали запрошені гості із Чернівців.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

26.02.2010
ТЕПЕР НЕ ОБВАЖАТЬ

На початку лютого в «ПОДОЛЯНИНІ» було опуб­ліковано статтю «Хто важить, а хто обважує», де зазначалося, що у січні працівники відділу тор­гівлі та захисту прав споживачів управління економіки спільно з працівниками відділу ДП «Хмельницькстандарт-метрологія» та міськСЕС провели перевірку ваговимірювальної техніки, якою користуються продавці та підприємці м’ясного павільйону Центрального ринку.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

26.02.2010
МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЖИВИЙ-ЗДОРОВИЙ
- Хочу почати з того, що міський голова - живий-здоровий, - цими словами Анатолій НЕСТЕРУК відкрив прес-конференцію для представ­ників місцевих ЗМІ. повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

24.02.2010
СЕЛЯН ХВИЛЮЮТЬ ДОРОГИ

24 лютого голова РДА Ростислав ЯРЕМА спільно з начальниками відділів і структурних підрозділів РДА провели Єдиний день інформування у с.Чорнокозинці. Під час дискусії було порушено питання стану пенсійного забезпечення, надання всіх видів державних соціальних допомог, видачі державних актів права власності на землю тощо.

А найбільше селян хвилювала можливість відбудови місцевого клубу та ремонту доріг.

повний текст>>>
Автор: 
Кількість коментарів:  1


Новини 3361 — 3370 з 3421
Початок | Поперед. | 335 336 337 338 339 | Наст. | Кінець Всі