Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

СУБОТА, 23 ВЕРЕСНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

18.06.2010
11 ДІБ НА КОНЯХ, або ЯК ДО НАС КОЗАКИ ЗІ СЛАВУТИ ЗАВІТАЛИ

16 червня на вулицях міста кам’янчани споглядали неординарне видовище: декілька карет і близько 10 козаків верхи прибули до нас зі Славути на чолі з його міським головою - отаманом Славутської паланки Волинського округу війська Запорізького віце-адміралом Василем СИДОРОМ. До складу кінної ходи увійшли представники влади, працівники міліції та духовенства. Також у цей похід вони взяли своїх дітей. Проходив шлях від Острога через Меджибіж, Деражню, Дунаївці до нашого міста 11 діб.
повний текст>>>
Автор: 

18.06.2010
ОБЕРЕЖНО! НIТРАТИ!

Продукти харчування містять велику кількість біологічно активних речовин, які характеризують їх поживну цінність (вміст білків, жирів, вуглеводів), а також різних хімічних забруднювачів, 
з яких найнебезпечнішими є нітрати. Вони надходять в організм людини з харчовими продуктами в основному рослинного походження, а також питною водою, найчастіше криничною. Ранні овочі містять більше нітратів, ніж пізні. Фрукти та ягоди накопичують малу кількість нітратів.

повний текст>>>

18.06.2010
ЩОБ БУЛИ ЗДОРОВИМИ

Міськвідділ у справах сім’ї та молоді (Сергій НИЖНИК) інформує про те, що у БВ «Прибережний» за рахунок міського бюджету планується оздоровити близько сотні дітей.
повний текст>>>

18.06.2010
А ВИ МОГЛИ Б?

Протягом травня міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді проводив місячник сім’ї, присвячений популяризації нових форм влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу (як з’ясувалося, 38,3% респондентів уперше чують про такі форми роботи). 

повний текст>>>

18.06.2010
ПЕРЕВIРТЕ ЛIЧИЛЬНИКИ ДО 1 ВЕРЕСНЯ

Міськвиконком встановив порядок з обслуговування, ремонту та перевірки засобів обліку теплової енергії для населення, яким КП «Міськтепловоденергія» визначено як виконавця послуг із контролю за перевіркою теплових лічильників, а також із їх обслуговування та ремонту (в тому числі демонтаж, транспортування та монтаж). Підприємство здійснюватиме проведення цих робіт на підставі окремо укладених угод зі старшими будинків чи відповідальними за лічильники.

повний текст>>>

18.06.2010
ЩО СТРАШНIШЕ - СТРАЙК ЧИ БОРГИ?

На початку тижня містом поширилися чутки про те, що працівники створеного у лютому комунального підприємства «Міськтепловоденергія» збираються висловити невдоволення умовами праці, зокрема, влаштувати страйк через заборгованість із заробітної плати.

повний текст>>>

18.06.2010
ВЧИМОСЯ БАЧИТИ

26 червня, о 12.00, Кам’янець-Подільський фотоклуб «Погляд» у підлітковому клубі «САТУРН» (вул.Данила Галицького, 20) проведе другу творчу зустріч «ДОСТУПНО ПРО СКЛАДНЕ». Гість фотоклубу - член Національної спілки фотохудожників України  - хмельницький фотохудожник Анатолій IВАНОВ. 

повний текст>>>

18.06.2010
IЗ ЖIНОЧИХ РУК - У ЖIНОЧI

9 червня відбулися звітно-виборні профспілкові збори працівників районної державної адміністрації. Було заслухано звіт голови профспілкової організації РДА Наталії ТОМЧИШЕНОЇ та обрано нового голову, яким стала головний спеціаліст загального відділу апарату РДА Iнна КIНАШ.

повний текст>>>
Автор: 

18.06.2010
ЗАМІСТЬ СЕРТИФІКАТIВ - АКТИ

За повідомленням управління Держкомзему, в районі виготовлено 28887 державних актів на право власності на землю взамін сертифікатів на право власності на земельну част-ку (пай). 
повний текст>>>
Автор: 

18.06.2010
МОЛОКО ЗА 1,8 грн. - РЕАЛЬНIСТЬ?

Упродовж двох днів, 14-15 червня, під керівництвом першого заступника голови РДА Олександра ФЕДИКА, за участю керівників управління агропромислового розвитку РДА, управління Державної ветеринарної медицини та інспекції з контролю за якістю відбулася зустріч із представниками молокопереробних підприємств, які працюють у нашому районі. Зокрема, з ВАТ «Лактіс» (філія ДП «Аромат»), ЗАТ «Кам’янець-Подільський хлібокомбінат», ТОВ «Чемеровецький молокопереробний завод» (філія ДП «Альма-Віта»), ЗАТ «Дунаєвецький маслозавод», ВАТ «Борщівський сирзавод», ВАТ «Городенківський сирзавод».

повний текст>>>
Автор: 


Новини 3361 — 3370 з 3568
Початок | Поперед. | 335 336 337 338 339 | Наст. | Кінець Всі