• ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА НА ДОРОГУ ОПЕРАЦІЮ!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ЧЕТВЕР, 27 ЛИПНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ТОПОНІМІЧНА ВІДХИЛЯЄ 23.06.2017
ТОПОНІМІЧНА ВІДХИЛЯЄ
16 червня відбулося чергове засідання топонімічної комісії при міськраді.

повний текст>>>
Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ІНВЕСТОР ГОТОВИЙ ДОБУВАТИ ГАЗ ЗІ СМІТТЯ 16.06.2017
ІНВЕСТОР ГОТОВИЙ ДОБУВАТИ ГАЗ ЗІ СМІТТЯ
14 червня міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ, його заступники і представники депкорпусу зустрілися з генеральним директором Міжнародного центру газових технологій Інституту газу Дмитром КОМІССАРЕНКОМ, який планує інвестувати кошти в місцевий полігон твердих побутових відходів, та заступником директора Інституту газу НАНУ Геннадієм ЖУКОМ.

повний текст>>>

«СТРІЛОЧНИКА» ЗНАЙШЛИ. АЛЕ ЧИ ПОКАРАЛИ? 16.06.2017
«СТРІЛОЧНИКА» ЗНАЙШЛИ. АЛЕ ЧИ ПОКАРАЛИ?
«Проїзд машиністом маневрового локомотива на заборонений сигнал світлофора та виїзд на маршрут, яким рухався пасажирський поїзд сполученням «Київ - Кам’янець-Подільський», - саме це стало причиною аварії, що сталася на станції Нігин вранці 27 травня. До такого висновку дійшла комісія «Укрзалізниці». Інформацію про результати її роботи на своїй сторінці у «Фейсбуці» оприлюднив голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех БАЛЧУН:

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

СОРОМНО ПЕРЕД ТУРИСТАМИ! 16.06.2017
СОРОМНО ПЕРЕД ТУРИСТАМИ!
Не могла спокійно переступити через сміття, розкидане на залізничній платформі зупинки «Цементник» кам’янчанка Марія Миколаївна. Жінка так перейнялася таким непривітним «обличчям» міста, на яке змушені дивитися туристи, що зателефонувала до редакції.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

У БУДІВЕЛЬНИКІВ - ЗМІНИ 16.06.2017
У БУДІВЕЛЬНИКІВ - ЗМІНИ
Зміни у сфері будівництва та архітектури, які набули чинності з 10 черв-ня ц.р., обговорили з будівельниками міста перший заступник міського голови Григорій ГОРШУНОВ, начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Олександр СВИРИДА, голова постійної комісії з питань землекористування, архітектури і будівництва, депутат міськради Валерій СЛОБОДЯН.

повний текст>>>

ПОДАРУВАЛИ ЄДИНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ПЕРЕСУВАННЯ 16.06.2017
ПОДАРУВАЛИ ЄДИНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ПЕРЕСУВАННЯ
Кам’янчанин Олег Хохлов отримав сьогодні у подарунок від міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА та народного депутата Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА спеціальний автомобіль для людей з обмеженими можливостями.

повний текст>>>

ОДИН ЗА ЧОТИРЬОХ 16.06.2017
ОДИН ЗА ЧОТИРЬОХ
Голова правління ПАТ «Подільський цемент» Святослав КОЗЛЕНКО 14 червня вручив кам’янецьким вогнеборцям ключі від пожежного автомобіля. Подароване авто дає можливість близько 40 хвилин використовувати водоподачу, що в чотири рази довше від звичайних машин.

повний текст>>>

ПОЛЯМ - ДОБРИВА, ЛЮДЯМ - ПРОБЛЕМИ 16.06.2017
ПОЛЯМ - ДОБРИВА, ЛЮДЯМ - ПРОБЛЕМИ
- Нестерпний сморід заполонив наші мальовничі Малинівці, - звернувся до редакції місцевий мешканець Віктор СІРКІЗЮК. - Неподалік від села, там, де колись був тік, сьогодні тонни курячого посліду. Страшно уявити, як усе це смердітиме, коли сонце припече ще більше. До того ж лякає антисанітарія, адже там декілька сотень тонн відходів. У них порпаються собаки й коти, розумію, що і до щурів недалеко. Хто підкинув нам такий «подарунок» - невідомо.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ВИКОНКОМ ПОДУМАВ ПРО ЛІКИ, ОСВІТУ І ДЕМОНТАЖ 16.06.2017
ВИКОНКОМ ПОДУМАВ ПРО ЛІКИ, ОСВІТУ І ДЕМОНТАЖ
15 червня на черговому засіданні виконавчого комітету було розглянуто більше як шістдесят питань.

повний текст>>>

ЗВІТУЄ МЕР! 09.06.2017
ЗВІТУЄ МЕР!
Уже традиційно ділюся з вами, дорогі кам’янчани, тим, що нам вдалося досягти за рік, які вагомі проекти реалізовані, що заплановано, над чим працюємо сьогодні. Хочу подякувати вам за підтримку та віру в розвиток нашого міста. А також депутатському корпусу і народному депутату Володимиру Мельниченку - за конструктивну співпрацю та розуміння.

повний текст>>>


Новини 31 — 40 з 3494
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі