Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

СУБОТА, 23 ВЕРЕСНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

СТАРА УШИЦЯ БЕЗ ВОДОГОНУ Й... ОЧІЛЬНИКА 01.09.2017
СТАРА УШИЦЯ БЕЗ ВОДОГОНУ Й... ОЧІЛЬНИКА
Роботу і заробітки районного управління надання адміністративних послуг, пропаганду здорового способу життя і катастрофічну комунальну й політичну ситуацію у Старій Ушиці обговорювали 31 серпня під час засідання колегії РДА, яка відбулася 31 серпня.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

МІСЬКИЙ БЮДЖЕТ ДООТРИМАВ ПОНАД 30 МІЛЬЙОНІВ 01.09.2017
МІСЬКИЙ БЮДЖЕТ ДООТРИМАВ ПОНАД 30 МІЛЬЙОНІВ
Така сума надійшла до скарбниці Кам’янця завдяки офіційним трансфертам із Державного та обласного бюджетів і неодноразовим зверненням міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА й народного депутата Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА до вищих органів влади.

повний текст>>>

У НЕЗАЛЕЖНІСТЬ - ДО ЄВРОПИ 25.08.2017
У НЕЗАЛЕЖНІСТЬ - ДО ЄВРОПИ
Гарний дарунок для українців на 26-ту річницю Незалежності України підготувала «Укрзалізниця». Саме з 24 серпня запускаються два нові потяги «Інтерсіті +» сполученням між Україною та Польщею.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЛАГОДЯТЬ ДОРОГИ І ДВОРИ 25.08.2017
ЛАГОДЯТЬ ДОРОГИ І ДВОРИ
21 серпня комунальники розпочали ремонт дорожнього покриття на перехресті вулиць Суворова і Тімірязєва.

повний текст>>>

ДОРЕФОРМУВАЛИСЯ: 16 РОКІВ БЕЗ ЧЕРГОВОГО ПЕДІАТРА 25.08.2017
ДОРЕФОРМУВАЛИСЯ: 16 РОКІВ БЕЗ ЧЕРГОВОГО ПЕДІАТРА
- Уявіть: наше 100-тисячне місто залишилося без чергового педіатра, - завітавши до редакції, не приховує обурення мати двох дітей - 40-річна Галина. - Син занедужав, на вечір різко підвищилася температура і погіршився стан здоров’я. Я негайно викликала таксі та приїхала на Жовтневе до перинатального центру. А тут, як з’ясувалося, оглянути дитину нікому, бо чергового педіатра та й взагалі приймального відділення немає. Довелося просити дитячих реаніматологів допомогти. Добре, що вони не відмовили та оглянули сина. Інакше навіть не знала б, куди звернутися.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ПОЛЕ ДЛЯ КОЖНОГО 25.08.2017
ПОЛЕ ДЛЯ КОЖНОГО
На честь Національного дня поля 22 серпня у Кам’янці-Подільському насіннєвий завод «КВС-Україна» провів презентацію власної продукції.

повний текст>>>

ЗАКИПІЛО?! 25.08.2017
ЗАКИПІЛО?!
Учора зранку містом почали поширюватися чутки про те, що вночі на комунальному підприємстві «Міськтепловоденергія» побували правоохоронці. Від офіційних коментарів щодо цього на підприємстві поки відмовилися, але прес-служба розповсюдила інформацію, що колектив працює у штатному режимі і гендиректор «МТВЕ» Валерій ГОРДІЙЧУК також перебуває на робочому місці.

повний текст>>>

ВИБОРИ У НОВІЙ ОТГ 25.08.2017
ВИБОРИ У НОВІЙ ОТГ
Згідно з Постановою ЦВК від 18 серпня, 29 жовтня в новоутвореній Слобідсько-Кульчієвецькій сільській об’єднаній територіальній громаді обиратимуть сільського голову та сільську раду.

повний текст>>>

НОВЕ «ВБРАННЯ» ДЛЯ ФОРТЕЦІ. ЗАСЯЄ ЧИ НІ? 25.08.2017
НОВЕ «ВБРАННЯ» ДЛЯ ФОРТЕЦІ. ЗАСЯЄ ЧИ НІ?
Представники Інституту національної пам’яті Польщі, які неодноразово відвідували Кам’янець-Подільський, висловили зауваження щодо підсвічування старовинної фортеці.

повний текст>>>

МАКС КІДРУК РОЗПОВІСТЬ УСЕ ПРО «НОІМ» 18.08.2017
МАКС КІДРУК РОЗПОВІСТЬ УСЕ ПРО «НОІМ»
Iз початком зими у рамках туру «100 міст НОІМ» до древнього міста над Смотричем уже вчетверте приїде Макс КІДРУК. Відомий український письменник презентуватиме у Кам’янці свій новий роман «Не озирайся і мовчи» («НОІМ»), який вийде друком у вересні.

повний текст>>>


Новини 31 — 40 з 3568
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі