21 Червня 2019

А ви вже бачили нову кам’янецьку скульптуру? Якщо ні, тоді мерщій знайомитися з новим жителем Подільської ресторації «ФрантЬ», що у Старому місті. Босоногий хлопчик, який розносить газети, разом зі своїм собакою знаходяться на перехресті вулиці Зарванської та площі Польський ринок.

21 Червня 2019

18-20 червня в Одесі проводився ХV Український муніципальний форум, на який зібралися понад 400 учасників. Це, зокрема, голови громад-членів Асоціації міст України, представники парламенту, уряду та профільних міністерств, експертного середовища, закордонні партнери асоціації. У складі делегації із Хмельницької області на форум прибув і міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ.

21 Червня 2019

Особовий склад загону водолазної підготовки Центру розмінування взяв участь у 10-денних навчально-тренувальних зборах із фахівцями-інструкторами підрозділів спецпризначення суб’єктів боротьби з тероризмом, що відбулися на Херсонщині.

21 Червня 2019

Недавно у соцмережах з’явилася інформація, що в Дністрі виявлено холероподібний вібріон, є за­гроза зараження, тому епідеміологи радять не купатися в річці. Звістка швидко поширилася просторами інтернету і встигла налякати жителів Буковини та Кам’янеччини. Однак з’ясувалося, що приголомшлива новина – фейк.

21 Червня 2019

«Укравтодор» обіцяє завершити ремонт ділянки автодороги Житомир – Чернівці, що веде до Кам’янця-Подільського, до кінця 2019-го.

21 Червня 2019

«Сила в маленьких справах», – у цьому переконана голова німецько-української спілки «Колос» Дана АРНОЛЬД, яка з гарною місією 16 червня завітала до Кам’янця-Подільського і передала 313 слухових апаратів місцевій філії УТОГ від Благодійної фундації «Hilfswerk der Deutschen Lions» (HDL).

21 Червня 2019

8 червня у столиці відбувся фінал конкурсу проектів соціального підприємництва ветеранів АТО і членів їхніх сімей у рамках форуму соціального підприємництва «Ветеранський бізнес». Судді визначили чотири найкращі проекти, які отримали фінансування по 52 тис. грн для старту бізнесу.

18 Червня 2019

Без новин та улюблених телесеріалів залишилися мешканці Кам’янеччини через жахливу грозу із градом, що вчора промчала над містом і районом. Через повалені дерева й понівечені електродроти у кам’янчан перестав працювати цифровий тюнер Т2. Тож до редакції надійшло з десяток дзвінків від жителів міста і району, яких цікавило, що ж сталося на Кульчієвецькому ретрансляторі?

14 Червня 2019

Змиті мости, зруйновані дороги, вулиці, провулки і повна невідомість, коли ж їх усіх поремонтують. Такі неприємні наслідки цьогорічних аномальних злив і стабільної щорічної байдужості чиновників усіх рівнів до доріг у нашому районі.

14 Червня 2019

Як завжди привітний, відкритий для спілкування і щирий Свято­слав ВАКАРЧУК у невимушеній атмосфері спілкувався із кам’янчанами.

14 Червня 2019

На початку цього тижня було оголошено результати регіонального конкурсу «Благодійна Хмельниччина – 2018», що відбувся в рамках Національного конкурсу «Благодійна Украї­на – 2018», який щорічно проводить Асоціація благодійників України.

14 Червня 2019

Якось так розпочався вівторок 11 червня. Того дня президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ підписав частину подань щодо звільнення голів обласних державних адміністрацій.

14 Червня 2019

Центральна виборча комісія днями ухвалила декілька рішень, що стосуються одномандатного виборчого округу №193, пов’язаних із позачерговими виборами народних депутатів України, призначеними на 21 липня ц.р.