• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 17 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

30.07.2010
У «ДРУЖБИ» - НОВИЙ ГОСПОДАР
23 липня відбулося засідання конкурсної комісії з надання в оренду приміщень комунальної власності. Серед восьми об’єктів, які розглядалися комісією для передачі в оренду, було і приміщення колишнього кінотеатру «Дружба».

повний текст>>>

30.07.2010
МОЖЕМО МАТИ ТРИ МІЛЬЙОНИ ЄВРО
21 липня відбулася прес-конференція за участю експертів із Латвії, які займаються освоєнням коштів Євросоюзу для покращення екологічної ситуації у країнах сусідах ЄС: Румунії, Молдові та прикордонних регіонах України.

повний текст>>>

30.07.2010
ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ БІДИ
23 липня у Центрi розмiнування (начальник Сергiй ЗУБАРЕВСЬКИЙ) завершилися тактико-спецiальнi навчання у рамках зборiв iз командирами та особовим складом груп розмiнування сухопутних, повiтряних i вiйськово-морських Збройних Сил України, якi проходили пiд патронатом начальника iнженерних вiйськ ЗСУ генерал-майора Богдана БОНДАРЯ.

повний текст>>>
Автор: 

30.07.2010
ДЕРЖАВНА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА ПРОДОВЖУЄ ВИЛУЧАТИ МАЙНО БОРЖНИКІВ ЗА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ
Міський відділ Державної виконавчої служби Кам’янець-Подільського міськрайонного управління юстиції продовжує рейди за адресами боржників за комунальні послуги. Примусове виконання судових рішень про стягнення заборгованості за тепло і воду здійснюється на користь ЗАТ «Тепловоденергія». Процедура стягнення боргів за комунальні послуги визначена у Законі України «Про виконавче провадження».

повний текст>>>

30.07.2010
ОФІЦЕРИ ЗАПАСУ
Минулого тижня 156 студентів-випускників із п’яти вишів Хмельниччини, Тернопільщини і Буковини, які впродовж трьох років навчалися за програмою підготовки офіцерів запасу на факультеті військової підготовки К-ПНУ ім.Огієнка, склали військову присягу на вірність українському народу.

повний текст>>>
Автор: 

30.07.2010
ДОВЖОК МАЄ МАГАЗИН
25 липня з нагоди Дня працівника торгівлі у с.Довжок відкрили супермаркет ПП «Полуботкін». У селі нормального магазину не було понад 10 років. У ході однієї із зустрічей з громадою Довжка голова РДА Михайло ЖЕЛIЗНИК пообіцяв вирішити це питання і слова свого дотримав.


повний текст>>>

23.07.2010
АГРАРІЇ НАБЛИЖАЮТЬСЯ ДО ЖНИВНОГО ЕКВАТОРА

Як і кожен день, так і жнива щороку мають свої особливості та відмінності. От і жнивна кампанія-2010 нині пише власну історію, дещо відмінну від попередніх років.
Найперше, на чому потрібно було би зупинитися, - це, звичайно, погода. Цьогорічної весни вона була на боці селян. Допомогла їм з такою необхідною вологою. А от уже з приходом літа і необхідністю йти збирати перший урожай, - ці самі дощі стали аграріям на заваді.

повний текст>>>
Автор: 

23.07.2010
ПРО КРИМІНАЛ і ФІНАНСИ

21 липня відбулося чергове засідання колегії РДА. На розгляд присутніх було винесено два питання. Перше стосувалося криміногенного стану в районі, передусім у сфері економічної злочинності, захисту житлових і майнових прав громадян. Також члени колегії та присутні за-слухали звіт начальника фінансового управління РДА Олександра ФЕДИКА щодо виконання ра-йонного, селищного та сільських бюджетів за I півріччя.

повний текст>>>
Автор: 

23.07.2010
БУДЕ ЗВ’ЯЗОК I ВОДА

На минулому тижні голова РДА Михайло ЖЕЛIЗНИК взяв участь у сходинах жителів сс.Колубаївці (Гуменецька територіальна громада) та Довжок.

повний текст>>>
Автор: 

23.07.2010
...І ТРИ ТИЖНІ БЕЗ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

Як повідомив головний інженер КП «Міськтепловоденергія» Сергій МИКУЛIН, у зв’язку з поривом центральної магістральної тепломережі, а також із необхідністю проведення ремонтно-профілактичних робіт, з 22 липня до 12 серпня буде відсутнє гаряче водопостачання у центральному районі міста і в районі села Жовтневе. А в селищі Смирнова планові ремонтні роботи триватимуть з 26 липня до 12 серпня.

повний текст>>>


Новини 3941 — 3950 з 4214
Початок | Поперед. | 393 394 395 396 397 | Наст. | Кінець Всі