Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 17 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

«ЗЕЛЕНА» ЕКОНОМІКА В ТРЕНДІ 14.09.2018
«ЗЕЛЕНА» ЕКОНОМІКА В ТРЕНДІ
­- Кам’янець-Подільський - одне з перших міст у Східній Європі, яке задекларувало намір про перехід на чисті джерела енергії, - заявив енергетичний амба­садор організації «350.org» і голова «Хмельницького енергетичного кластера» Степан КУШНІР.

повний текст>>>

ВІДСВЯТКУВАЛА СТОЛІТТЯ 14.09.2018
ВІДСВЯТКУВАЛА СТОЛІТТЯ
7 вересня столітній ювілей відзначила мешканка села Кудринці Марія БУРТНЯК. Свято зустрічала з усмішкою, адже на гостину з’їхалися рідні, близькі, керівництво сільської та районної влади, кудринецького сільського клубу.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

НОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ХІРУРГІЇ 14.09.2018
НОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ХІРУРГІЇ
Спеціальне хірургічне обладнання для проведення оперативних втручань було придбано в травматологічне відділення міської лікарні. Апарат передбачений для розсікання м’яких тканин і зупинки кровотечі.

повний текст>>>

ВАНАТ ТЕПЕР В U-19 14.09.2018
ВАНАТ ТЕПЕР В U-19
Недавно київське «Динамо» внесло в свою офіційну заявку на сезон двох молодих нападників. Столичний клуб дозаявив вихованців своєї академії, одним з яких є 16-річний кам’янчанин Владислав ВАНАТ. Хлопець виступатиме за команду U-19.

повний текст>>>

ЩЕДРИЙ ПОДАРУНОК ІЗ ЛЮБЛІНА 14.09.2018
ЩЕДРИЙ ПОДАРУНОК ІЗ ЛЮБЛІНА
Міський перинатальний центр поповнився десятьма комп’ютерами, які нам люб’язно передала одна із лікарень Любліна. Цьому посприяв офіційний візит делегації Кам’янця-Подільського, яка перебувала цього тижня в польському місті, на чолі із заступником міського голови Вадимом САВЧУКОМ. 

повний текст>>>

БОРЕЛІОЗ КОСИТЬ КАМ’ЯНЧАН 14.09.2018
БОРЕЛІОЗ КОСИТЬ КАМ’ЯНЧАН
За 8 місяців 2018 року на Кам’янеччині на хворобу Лайма занедужали 47 людей (показник 47,1), що в 5 разів більше від обласного показника. Адже по всій Хмельницькій області зареєстровано 118 випадків (показник 9,2).

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

СКАНДАЛЬНО-СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК 14.09.2018
СКАНДАЛЬНО-СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК
7 вересня до Дня фізичної культури і спорту на Черемушках відкрили новий спортивний майданчик.

повний текст>>>

ЩО РОБИВ ГУБЕРНАТОР СТО ДНІВ 07.09.2018
ЩО РОБИВ ГУБЕРНАТОР СТО ДНІВ
Третього вересня у залі обласної філармонії за перших сто днів своєї роботи відзвітував голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим ЛОЗОВИЙ. Нагадаємо, що задля представлення нового керівника області 19 травня у Хмельницький приїжджав Президент України Петро Порошенко. Петро Олексійович тоді поставив завдання: забезпечити зростання економіки, залучення інвестицій, підвищення зарплат в області.

повний текст>>>
Автор:  Алла БАБЛЯК

«МРІЮ ЗНЯТИ КІНО, ДЕ ГОЛОВНИЙ ГЕРОЙ - КАНЬЙОН» 07.09.2018
«МРІЮ ЗНЯТИ КІНО, ДЕ ГОЛОВНИЙ ГЕРОЙ - КАНЬЙОН»
Режисер - це, напевне, у крові. Про таке подумалося, коли працювала над інтерв’ю із режисером та сценаристом Андрієм ЧЕРНИХ. Його відповіді на запитання нагадували кіносценарій: передмова, розвиток подій і наприкінці підсумок за суттю запитання. 

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ЗА ПИЛОМ ПИЛЬНУВАТИМУТЬ 07.09.2018
ЗА ПИЛОМ ПИЛЬНУВАТИМУТЬ
4 вересня відбулася чергова сесія міської ради, під час якої вчителю української мови та зарубіжної літератури ЗОШ №17 Наталії РУДНІЦЬКІЙ було вручено відзнаку міського голови «За заслуги перед громадою». Кам’янецький педагог стала однією із десяти фіналістів проекту «Global Teacher Prize Ukraine» - щорічної національної премії для вчителів. До 6 жовтня триває народне голосування. Кожен із кам’янчан може віддати за неї свій голос на сайті: https://tsn.ua/special-projects/GTPU-2018-voting/.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН


Новини 31 — 40 з 4060
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі