• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 26 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

11.06.2010
ХОЧ БИ ДIРКИ ЗАЛАТАТИ...
На прес-конференції міський голова Анатолій НЕСТЕРУК розповів журналістам про серйозну занепокоєність станом деяких пам’яток архітектури, зокрема, Гончарної башти, Кушнірської вежі та казарм фортеці. повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

11.06.2010
ЧИ БУДЕ ГАЗ ДО 24 СЕРПНЯ?
8 червня за ініціативи голови РДА Михайла ЖЕЛIЗНИКА проведено нараду щодо перспективи газифікації району. В ній взяли участь голова спостережної ради ВАТ «Будівельно-монтажне управління з газифікації» Анатолій ОВЧАРУК, перший заступник голови РДА Олександр ФЕДИК, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ РДА Борис БЕЦ, Сокільський, Устянський і Жванецький сільські голови Iнна БЕШЛЕЙ, Валерій ТКАЧУК і Ганна СПIВАК.
повний текст>>>
Автор: 

11.06.2010
ХТО В ГОСТI З ТОРТОМ, А ХТО - З АПАРАТОМ
Міський голова Анатолій НЕСТЕРУК, перебуваючи в обласному центрі, взяв участь у Всеукраїнській селекторній нараді, яку проводив перший віце-прем’єр-міністр Андрій КЛЮЄВ.
повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

11.06.2010
ПРЕС-ТУР ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ

5 червня заступник голови Верховної Ради України Микола ТОМЕНКО разом із десятками представників загальнонаціональних друкованих видань, теле- та радіоканалів провели на території Кам’янеччини своєрідний прес-тур. Цей захід проходив у рамках проголошеного в березні цього року третього етапу акції «7 чудес України» - «7 чудес України: замки, фортеці, палаци».

повний текст>>>
Автор: 

11.06.2010
КЛІНТОН БАЧИЛА КАМ’ЯНЕЦЬ
1 травня в Шанхаї разом із десятьма країнами, що проводили урочисту церемонію офіційного відкриття національного павільйону в перший день роботи Всесвітньої виставки «Експо-2010», відкрився і національний павільйон України. Як відомо, серед усіх міст нашої країни має там окремий стенд лише Кам’янець.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

11.06.2010
КРИНИЧНА ВОДА. ОБЕРЕЖНО!

Нещодавно центральні ЗМI поширили інформацію про два випадки захворювання дітей віком до 3-х років на водно-нітратну метгемоглобінемію. На жаль, обидва випадки закінчилися летально. Причиною захворювання, ймовірно, стала вода з індивідуальних криниць, яку батьки використовували для приготування дитячого харчування.

повний текст>>>

11.06.2010
ПОСВЯТИЛИ В КОЗАКИ

Українське козацтво - яскравий приклад любові, відданості своєму народові, Батьківщині. Воно повчає нас гаряче любити свою країну, захищати її від ворогів і бути незалежними. Тому три роки тому в ПДАТУ було створено козацький курінь, курінним отаманом якого став полковник Iван ХОМОВСЬКИЙ.

повний текст>>>

11.06.2010
ВІОЛЕТТА - НАЙКРАЩА

6 червня в Чернівцях пройшов конкурс «Міні-світ краси України», в якому взяло участь 28 маленьких красунь з усієї України. Наше місто представляли Віолетта ТИМОФIЄВА та Ірина САВЛЄВА, які були переможницями конкурсу «Міні-міс Поділля» (директор Людмила ЗАКЛЕВСЬКА).

повний текст>>>
Автор: 

11.06.2010
А ПАСТКА ЧАТУЄ...

Чоловік ішов додому, радів сонячному дню... I раптом - полетів. Ні, не вгору, як птах, а в яму під ногами. Він і сам не знає, як йому вдалося зачепитися за край колодязя руками. Напевне, все ж таки завдяки спортивній підготовці. У результаті падіння пан В. пошкодив собі ногу, тулуб і руки. Тепер його плани - підготовка до міжнародних змагань - накрилися кришкою люка...

повний текст>>>
Автор: 

04.06.2010
ЩОБ ЧОРНОЗЕМ ЗАЛИШАВСЯ ЧОРНОЗЕМОМ
20-21 травня в Iнституті агротехнологій ПДАТУ кафедрою агрохімії та грунтознавства ім.Сербіна (завідувач кафедри доцент Василь ВАХНЯК) організовано та проведено Всеукраїнську науково-теоретичну студентську конференцію «Проблеми збереження родючості грунтів і їх раціональне використання», присвячену 100-річчю від дня народження професора Семена СЕРБIНА.

повний текст>>>


Новини 4081 — 4090 з 4263
Початок | Поперед. | 407 408 409 410 411 | Наст. | Кінець Всі