• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 23 ЛИПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

СРІБНІ ДЖЕРЕЛА ПЕДАГОГІВ 28.06.2018
СРІБНІ ДЖЕРЕЛА ПЕДАГОГІВ
Методист Центру дитячої та юнацької творчості Галина МАЙСТРУК представляла позашкілля міста і області у фіналі... 

повний текст>>>

НОВОСІЛЛЯ ТРАВМОПУНКТУ 28.06.2018
НОВОСІЛЛЯ ТРАВМОПУНКТУ
У світлі свіжопофарбовані та затишні кабінети замість облуплених і сірих стін переселилися медики травмопункту та приймального відділення міської лікарні №1. Учора за участі представників влади та людей у білих халатах офіційно відзначили новосілля - не обійшлося без червоної стрічки, ножиць та яскравих кульок.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЖНИВУЮТЬ МЕЖИ ДОЩ 28.06.2018
ЖНИВУЮТЬ МЕЖИ ДОЩ
Аграрії Кам’янеччини взялися за збирання ранніх зернових культур та озимого ріпаку. Першими озимий ячмінь почали збирати агроформування: ВК «Іскра-2007», ПП «Гринчуцьке». За інформацією відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів РДА, за станом на 27 червня, всього по району скошено та обмолочено 42 га озимого ячменю при середній урожайності 59,1 ц/га.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЗНАЙШЛИ, ЧИМ ПОТРУЇЛИ БДЖІЛ 28.06.2018
ЗНАЙШЛИ, ЧИМ ПОТРУЇЛИ БДЖІЛ
Недавно стали відомі результати лабораторного дослідження, які з’ясували причину, через яку постраждали близько 180 бджолосімей. Трагедія сталася на початку червня внаслідок обробітку хімпрепаратами поля гірчиці в селі Кульчіївці.

повний текст>>>

НУ Ж БО ФЕСТИВАЛИТИ! 28.06.2018
НУ Ж БО ФЕСТИВАЛИТИ!
Наближається екватор літа - липень. Якщо не знаєте, як спланувати вікенд, скористайтеся добіркою мистецьких заходів.

повний текст>>>

КАМ’ЯНЦЮ - ІНФОРМАЦІЙНІ «ВУЛИКИ» 28.06.2018
КАМ’ЯНЦЮ - ІНФОРМАЦІЙНІ «ВУЛИКИ»
Йдеться не про бджолярство чи мед, а про нову інформаційну систему «Вулик» для українських центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів), яка пришвидшить їхню роботу в 10 разів. Її планують запустити восени у 10 пілотних ЦНАПах, а до кінця 2020 року запровадять у понад 400 центрах по всій Україні.

повний текст>>>

НА ЧЕСТЬ АРХІТЕКТОРА ЯНА ДЕ ВІТТЕ! 28.06.2018
НА ЧЕСТЬ АРХІТЕКТОРА ЯНА ДЕ ВІТТЕ!
Сьогодні, об 11.00, на будівлі Ратуші презентують пам’ятну дошку на честь військового інженера, архітектора вірменського походження Яна де Вітте, ім’я якого нерозривно пов’язане з Кам’янцем-Подільським.

повний текст>>>

ПРОЕКТ НА БЛАГО МІСТА 28.06.2018
ПРОЕКТ НА БЛАГО МІСТА
П’ять закладів профтехосвіти Хмельниччини ввійшли до переліку переможців конкурсного відбору проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів Держбюджету, отриманих від ЄС у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики.

повний текст>>>

З-ЗА КОРДОНУ НЕ ЗАСМАГУ, А МЕДАЛІ 28.06.2018
З-ЗА КОРДОНУ НЕ ЗАСМАГУ, А МЕДАЛІ
Студенти факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка продемонстрували свої спортивні вміння за кордоном.

повний текст>>>

АНТИКВАРНИЙ ПРОБІГ 28.06.2018
АНТИКВАРНИЙ ПРОБІГ
26 липня, з 9.30 до 11.00, біля Ратуші відбудеться виставка ретроавтомобілів у рамках Міжнародного пробігу антикварних авто в Україні «Слідами героїв трилогії Генрика Сенкевича». Організатори - Міжнародний клуб «CAAR» (Клуб античних автомобілів і райдів - польський підрозділ, м.Варшава) та клуб АФК «ЗАЗ-Козак» (м.Львів).

повний текст>>>


Новини 31 — 40 з 3962
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі