• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 24 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВИГРАВ ВИБОРИ 22.04.2019
ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВИГРАВ ВИБОРИ
Новообраним Президентом України став Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ. 

повний текст>>>

БЕЗКОШТОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ОН-ЛАЙН-КУРС «БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ: СУЧАСНЕ ЗАКОНОДАВСТВО, СУМЛІННИЙ ВИРОБНИК, ВІДПОВІДАЛЬНИЙ СПОЖИВАЧ» 18.04.2019
БЕЗКОШТОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ОН-ЛАЙН-КУРС «БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ: СУЧАСНЕ ЗАКОНОДАВСТВО, СУМЛІННИЙ ВИРОБНИК, ВІДПОВІДАЛЬНИЙ СПОЖИВАЧ»
В Україні впроваджена європейська модель контролю за якістю і безпечністю харчових продуктів - НАССР, яка дозволяє аналізувати і контролювати небезпечні фактори хімічного, мікробіологічного та фізичного походження від сировини до обігу і споживання готової продукції.

повний текст>>>

ГРІЙТЕСЯ НА ЗДОРОВ’Я! 12.04.2019
ГРІЙТЕСЯ НА ЗДОРОВ’Я!
У зв’язку з погіршенням погодних умов і суттєвим зниженням середньодобової температури, ухвалено рішення про відновлення опалювального сезону в місті. Вже розпочато підключення до теплопостачання житлових будинків. 

повний текст>>>

ПАСПОРТИ І У ВИХІДНІ 12.04.2019
ПАСПОРТИ І У ВИХІДНІ
Аби громадяни мали змогу взяти участь у виборах Президента України, територіальні підрозділи міграційної служби області видаватимуть виготовлені паспорти...

повний текст>>>

АБО ВКЛЕЮВАННЯ ФОТО, АБО ID-КАРТКА 09.04.2019
АБО ВКЛЕЮВАННЯ ФОТО, АБО ID-КАРТКА
Читачі цікавляться, коли потрібно вклеювати фотокартку до українського паспорта-книжечки і що чекає на порушників. Коментує начальник управління ДМС у Хмельницькій області Олег Паньков.

повний текст>>>

ВОДІЇ ПІД ПРИЦІЛОМ TRUCAM 15.02.2019
ВОДІЇ ПІД ПРИЦІЛОМ TRUCAM
Із 11 лютого патрульних Хмельниччини «озброїли» лазерними вимірювачами швидкості TruCAM. На сьогодні їх в області 3, і поліцейські працюють із цими приладами на трасі М-12 (Стрий - Знам’янка), проте найближчим часом планується, що швидкість вимірюватимуть і на трасі Н-03 (Житомир - Чернівці).

повний текст>>>

«УКРПОШТА» ПРОДОВЖУЄ ДОСТАВЛЯТИ ПЕНСІЇ 25.01.2019
«УКРПОШТА» ПРОДОВЖУЄ ДОСТАВЛЯТИ ПЕНСІЇ
Чи доправляє наразі «Укрпошта» пенсії в села області, чи є затримки із доставкою та як ця послуга надаватиметься надалі, - розповідає керівник Хмельницької дирекції «Укрпошти» Олег ХАВРОНЮК.

повний текст>>>

«ЗЕЛЕНА» ЕКОНОМІКА В ТРЕНДІ 14.09.2018
«ЗЕЛЕНА» ЕКОНОМІКА В ТРЕНДІ
­- Кам’янець-Подільський - одне з перших міст у Східній Європі, яке задекларувало намір про перехід на чисті джерела енергії, - заявив енергетичний амба­садор організації «350.org» і голова «Хмельницького енергетичного кластера» Степан КУШНІР.

повний текст>>>

ЩО РОБИВ ГУБЕРНАТОР СТО ДНІВ 07.09.2018
ЩО РОБИВ ГУБЕРНАТОР СТО ДНІВ
Третього вересня у залі обласної філармонії за перших сто днів своєї роботи відзвітував голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим ЛОЗОВИЙ. Нагадаємо, що задля представлення нового керівника області 19 травня у Хмельницький приїжджав Президент України Петро Порошенко. Петро Олексійович тоді поставив завдання: забезпечити зростання економіки, залучення інвестицій, підвищення зарплат в області.

повний текст>>>
Автор:  Алла БАБЛЯК

«ЕЛЕКТРОННИЙ СУД»: ЗРУЧНО, КОМФОРТНО, АЛЕ... 27.07.2018
«ЕЛЕКТРОННИЙ СУД»: ЗРУЧНО, КОМФОРТНО, АЛЕ...
Особливості інформування громадян щодо судової реформи жваво обговорювали 25 липня на прес-сніданку, який проводив ВГО «Комітет виборців України» в рамках проекту «Підвищення обізнаності громадськості щодо стану і ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях». Такий захід проводиться вже вчетверте, щоправда, попередні прес-сніданки відбувалися у Хмельницькому.

повний текст>>>


Новини 1 — 10 з 31
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 | Наст. | Кінець Всі