• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 22 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
19.01.2018

СТВОРЮЮТЬ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР

11 січня у прес-центрі міської ради ініціативна молодь міста обговорювала перспективи створення молодіжного центру.

СТВОРЮЮТЬ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР Де можна було б збиратися молоді, проводити культурні, спортивні та мистецькі заходи і розвивати молодіжну політику міста? Що зробити у цьому приміщенні? Що цікавого проводити? За яким призначенням використовувати та розвивати його в майбутньому? Саме такі питання щодо розвитку молодіжного простору в місті обговорювала ініціативна молодь разом із заступником міського голови Вадимом САВЧУКОМ.
На сьогодні для молодіжного центру міська влада виділила приміщення комунальної власності площею 40 квадратних метрів. Це одна з кімнат адмінбудівлі Цент­рального стадіону ім.Г.Тон­кочеєва. Передбачається, що кошти на ремонт і забезпечення приміщення всім необхідним можуть бути виділені за рахунок конкурсу проектів від міської ради, на який передбачено 50 тис.грн.
Молодіжний центр на сьогодні - це в першу чергу приміщення, де молодь безкоштовно зможе провес­ти своє дозвілля і налагодити комунікаційні бар’єри з іншими молодими та креативними людьми. Брейн-ринги, коворкінги, тренінги, інтелектуальні ігри, лекторії, майстер-класи, покази фільмів і неформальна освіта допоможуть молоді зростати у професійному та творчому плані.
Нині тенденція створення молодіжних центрів в Україні тільки починає набирати обертів. Організовані потужні центри в Тернополі, Дніпрі та Волині. Сподіваємося, що і Кам’янець-Подільський 2018 р. зможе запустити цей генератор розвитку молодого цвіту держави.

Ігор КИРИЛЮК.


Повернутись до списку