• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 24 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
06.07.2018

ДОМАШНІМ ТВАРИНАМ - ПАСПОРТ НОВОГО ЗРАЗКА

Для супроводження домашніх тварин при їх переміщенні за межі території нашої держави із 1 червня до уваги беруть лише ветеринарно-санітарні паспорти встановленого зразка (далі - ВСП). Визначення єдиної форми бланка ветеринарно-санітарного паспорта на домашню тварину (коти, собаки) регламентовано Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Підставою для оформлення ВСП є: клінічний огляд тварини; наявність відповідних діаг­ностичних, профілактично-лікувальних обробок (дегельмінтизації), включно із дослідженнями і щепленнями (сказ та інші інфекційні хвороби, залежно від виду тварини).
Видавання ВСП на тварину передбачене Законом «Про ветеринарну медицину» і входить до переліку платних адміністра­тивних послуг, які надають Держ­продспоживслужба, органи та установи, що належать до сфери її управління. Розмір плати за їх надання затверджений Постановою Кабміну і складає 51,29 грн. Право на надання
цієї адмінпослуги мають лише державні установи, зокрема державні лікарні ветмедицини (району, міста).
До моменту забезпечення держустанов необхідною кількістю бланків в обігу будуть одночасно ВСП встановленого і невстановленого зразка до завершення термінів дії профілактичних щеплень, зазначених у ВСП невстановленого зразка. Пас­порт на тварину дійсний до моменту її смерті.
Отримати нові документи на кота або собаку можна:
- у місті, в Кам’янець-Подільській міській державній лікарні ветеринарної медицини (пр.Гру­шевського, 68; тел.: 5-03-06);
- у районі, в Кам’янець-Подільській районній державній лікарні ветмедицини (Нігинське шосе, 30а; тел.: 4-14-14).

Анатолій ЛАВСЬКИЙ, начальник Кам’янець-Подільського
міськрайонного управління Держпродспоживслужби.


Повернутись до списку