Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 24 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
18.04.2019

БЕЗКОШТОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ОН-ЛАЙН-КУРС «БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ: СУЧАСНЕ ЗАКОНОДАВСТВО, СУМЛІННИЙ ВИРОБНИК, ВІДПОВІДАЛЬНИЙ СПОЖИВАЧ»

В Україні впроваджена європейська модель контролю за якістю і безпечністю харчових продуктів - НАССР, яка дозволяє аналізувати і контролювати небезпечні фактори хімічного, мікробіологічного та фізичного походження від сировини до обігу і споживання готової продукції.

З метою проведення роз’яснювальної роботи і підвищення рівня обізнаності про особливості впровадження системи НАССР в Україні фахівці проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні», Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів разом зі спеціалістами платформи масових відкритих он-лайн-курсів «Prometheus» розробили безкоштовний навчальний курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач».
Курс спрямований, насамперед, на представників бізнес-середовища, але буде цікавий і споживачам. Навчання безкоштовне, побудоване у вигляді відеолекцій. За результатами успішного проходження курсу, учасники отримають відповідні сертифікати.
Зареєструватися на безкоштовний навчальний он-лайн-курс можна за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about

Анатолій Йосипович ЛАВСЬКИЙ, начальник Кам’янець-Подільського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Повернутись до списку