Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ПОНЕДІЛОК, 25 ВЕРЕСНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЗА ВТРУЧАННЯ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ У ДЕРЖАВНУ ВЛАСНІСТЬ ПОВЕРНУТО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ В МЕЖАХ ПРИБЕРЕЖНОЇ ЗАХИСНОЇ СМУГИ ДНІСТРОВСЬКОГО ВОДОСХОВИЩА,  ВАРТІСТЮ МАЙЖЕ 250 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ 22.09.2017
ЗА ВТРУЧАННЯ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ У ДЕРЖАВНУ ВЛАСНІСТЬ ПОВЕРНУТО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ В МЕЖАХ ПРИБЕРЕЖНОЇ ЗАХИСНОЇ СМУГИ ДНІСТРОВСЬКОГО ВОДОСХОВИЩА, ВАРТІСТЮ МАЙЖЕ 250 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ
Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення суду про повернення земельної ділянки водного фонду у державну власність. 

повний текст>>>

РАДИКАЛЬНИЙ ШОУ-БІЗНЕС 22.09.2017
РАДИКАЛЬНИЙ ШОУ-БІЗНЕС
Замість українського СТБ - російський ТНТ. Замість звичної краватки і начищених туфель - спортивний костюм і кастет. Чому кам’янчани тікають у російський шоу-бізнес?

повний текст>>>

КОЛИ БІДА ЗМУШУЄ ЗАДУМУВАТИСЯ... 22.09.2017
КОЛИ БІДА ЗМУШУЄ ЗАДУМУВАТИСЯ...
Пожежа, яка в ніч на 16 вересня в одеському таборі «Вікторія» забрала життя у трьох діток, шокувала всю Україну. Надзвичайники з Одеси заявили, що звуко-світлова протипожежна сигналізація в таборі не працювала декілька місяців. Керівництво табору ще у липні отримало припис усунути низку порушень у сфері пожежної безпеки, однак так нічого зроблено й не було.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЧЕРГОВІ ПЕДІАТРИ УЖЕ НЕЗАБАРОМ? 22.09.2017
ЧЕРГОВІ ПЕДІАТРИ УЖЕ НЕЗАБАРОМ?
Місяць тому ми писали про те, що наше 100-тисячне місто залишилося без чергового педіатра. Аби отримати допомогу лікаря вночі, у вихідні чи святкові дні, батьки змушені звертатися до дитячих чергових реаніматологів перинатального центру. Втім нині проблема зрушується з місця. Як нас запевнив головний лікар перинатального центру Олександр ГУРСЬКИЙ, очікується, що вже незабаром можуть з’явитися 4 чергові педіатри:  

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

КАМ’ЯНЕЦЬ РОЗШИРЮЄ ГОРИЗОНТИ 22.09.2017
КАМ’ЯНЕЦЬ РОЗШИРЮЄ ГОРИЗОНТИ
Минулого тижня кам’янецька делегація на чолі із секретарем міської ради Дмитром Васильяновим відвідала польське місто Грубешів на запрошення тамтешнього бурмістра Марти Маєвської.

повний текст>>>

РОЗДАВАЛИ ГРОШІ 22.09.2017
РОЗДАВАЛИ ГРОШІ
Шістнадцять мільйонів гривень зібрали депутатів міськради 15 вересня на позачергове засідання сесії міськради.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

УВАГА УВАГА УВАГА!!! 15.09.2017
УВАГА УВАГА УВАГА!!!
Редакція газети «Подолянин» радо прийме у свій колектив креативного і працездатного журналіста із вищою освітою за спеціальністю. 

повний текст>>>

«НАЙКРАЩА ПАМ’ЯТЬ ПРО СИНА - РОЗВИТОК УКРАЇНИ» 15.09.2017
«НАЙКРАЩА ПАМ’ЯТЬ ПРО СИНА - РОЗВИТОК УКРАЇНИ»
Минулої п’ятниці в Кам’янці відкрили меморіальну дошку на честь захисника Донецького аеропорту, кулеметника 90-го окремого десантного штурмового батальйону 81-ї десантно-штурмової бригади, Героя України, лицаря ордену «Народний Герой України» Ігоря БРАНОВИЦЬКОГО. Він назавжди залишиться 39-річним і спостерігатиме за нами із фото, розміщеного на фасаді клубу військової частини А-1884 (колишній Будинок офіцерів). Адже саме з Кам’янця-Подільського, де у 1995-1996 рр. Ігор проходив строкову службу, й розпочалося його становлення як військовослужбовця. 

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

КАРЕТУ ПОДАНО... НУ, МАЙЖЕ 15.09.2017
КАРЕТУ ПОДАНО... НУ, МАЙЖЕ
Карету замовляли?.. Зовсім скоро металева лялечка прикрасить майдан Польський ринок з боку вулиці Троїцької.

повний текст>>>

КІНА НЕ БУДЕ... 15.09.2017
КІНА НЕ БУДЕ...
Із виставою «Мужики не танцюють стриптиз» до Кам’янця-Подільського майже доїхав російський Незалежний театр. Але про те, що театр із Росії, дізнатися було не так легко, адже на афішах, які огорнули все місто, потрібної інформації вказано не було.

повний текст>>>


Новини 1 — 10 з 2824
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі