• ШАНОВНІ КАМ’ЯНЧАНИ!
  • ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ЧЕТВЕР, 22 ЧЕРВНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ІНВЕСТОР ГОТОВИЙ ДОБУВАТИ ГАЗ ЗІ СМІТТЯ 16.06.2017
ІНВЕСТОР ГОТОВИЙ ДОБУВАТИ ГАЗ ЗІ СМІТТЯ
14 червня міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ, його заступники і представники депкорпусу зустрілися з генеральним директором Міжнародного центру газових технологій Інституту газу Дмитром КОМІССАРЕНКОМ, який планує інвестувати кошти в місцевий полігон твердих побутових відходів, та заступником директора Інституту газу НАНУ Геннадієм ЖУКОМ.

повний текст>>>

«СТРІЛОЧНИКА» ЗНАЙШЛИ. АЛЕ ЧИ ПОКАРАЛИ? 16.06.2017
«СТРІЛОЧНИКА» ЗНАЙШЛИ. АЛЕ ЧИ ПОКАРАЛИ?
«Проїзд машиністом маневрового локомотива на заборонений сигнал світлофора та виїзд на маршрут, яким рухався пасажирський поїзд сполученням «Київ - Кам’янець-Подільський», - саме це стало причиною аварії, що сталася на станції Нігин вранці 27 травня. До такого висновку дійшла комісія «Укрзалізниці». Інформацію про результати її роботи на своїй сторінці у «Фейсбуці» оприлюднив голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех БАЛЧУН:

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

СОРОМНО ПЕРЕД ТУРИСТАМИ! 16.06.2017
СОРОМНО ПЕРЕД ТУРИСТАМИ!
Не могла спокійно переступити через сміття, розкидане на залізничній платформі зупинки «Цементник» кам’янчанка Марія Миколаївна. Жінка так перейнялася таким непривітним «обличчям» міста, на яке змушені дивитися туристи, що зателефонувала до редакції.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

У БУДІВЕЛЬНИКІВ - ЗМІНИ 16.06.2017
У БУДІВЕЛЬНИКІВ - ЗМІНИ
Зміни у сфері будівництва та архітектури, які набули чинності з 10 черв-ня ц.р., обговорили з будівельниками міста перший заступник міського голови Григорій ГОРШУНОВ, начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Олександр СВИРИДА, голова постійної комісії з питань землекористування, архітектури і будівництва, депутат міськради Валерій СЛОБОДЯН.

повний текст>>>

ПОДАРУВАЛИ ЄДИНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ПЕРЕСУВАННЯ 16.06.2017
ПОДАРУВАЛИ ЄДИНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ПЕРЕСУВАННЯ
Кам’янчанин Олег Хохлов отримав сьогодні у подарунок від міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА та народного депутата Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА спеціальний автомобіль для людей з обмеженими можливостями.

повний текст>>>

ОДИН ЗА ЧОТИРЬОХ 16.06.2017
ОДИН ЗА ЧОТИРЬОХ
Голова правління ПАТ «Подільський цемент» Святослав КОЗЛЕНКО 14 червня вручив кам’янецьким вогнеборцям ключі від пожежного автомобіля. Подароване авто дає можливість близько 40 хвилин використовувати водоподачу, що в чотири рази довше від звичайних машин.

повний текст>>>

ВИКОНКОМ ПОДУМАВ ПРО ЛІКИ, ОСВІТУ І ДЕМОНТАЖ 16.06.2017
ВИКОНКОМ ПОДУМАВ ПРО ЛІКИ, ОСВІТУ І ДЕМОНТАЖ
15 червня на черговому засіданні виконавчого комітету було розглянуто більше як шістдесят питань.

повний текст>>>

У КАМ’ЯНЦІ БУВ АРХІЄПИСКОП 09.06.2017
У КАМ’ЯНЦІ БУВ АРХІЄПИСКОП
24 травня з неофіційним візитом у Кам’янці перебував архієпископ Рафаель Франциск МІНАСЯН (на фото у центрі), очільник вірмен-католиків Східної Європи та Вірменії. Владика прибув в Україну на запрошення римо-католицьких єпископів задля святкування 15-ї річниці існування католицької дієцезії в Одесі. Користуючись нагодою, він разом із делегацією священиків відвідав основні місця проживання вірменської діаспори в Україні, зокрема Кам’янець-Подільський і Львів.

повний текст>>>

СКІЛЬКИ ЗАМКОВИЙ ЗАРОБИВ У ТРАВНІ? 09.06.2017
СКІЛЬКИ ЗАМКОВИЙ ЗАРОБИВ У ТРАВНІ?
У травні за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника «Замковий міст» зібрано 299 295 грн., із яких сплачено ПДВ 49883 грн.

повний текст>>>

ВЕЛОПАРКІНГ ПО-СЕРЕДНЬОВІЧНОМУ 09.06.2017
ВЕЛОПАРКІНГ ПО-СЕРЕДНЬОВІЧНОМУ
Відтепер охочі залишити свої велосипеди будуть замикати їх на середньовічний ключ.

повний текст>>>


Новини 1 — 10 з 2735
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі