Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
НЕДІЛЯ, 22 КВІТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ВПІЗНАЄТЕ ФОРТЕЦЮ? 13.04.2018
ВПІЗНАЄТЕ ФОРТЕЦЮ?
У Старому замку планується відкриття нової виставки «Народи, об’єднані історією: Коріатовичі на Поділлі», - таку новину оприлюднив державний історичний музей-заповідник у соцмережах.

повний текст>>>

ВІД АРМІЇ ЗА КОРДОНОМ НЕ СХОВАЄШСЯ 13.04.2018
ВІД АРМІЇ ЗА КОРДОНОМ НЕ СХОВАЄШСЯ
Призовна кампанія на строкову службу в розпалі. У військ­коматі на призовній дільниці робота аж кипить. Лікарська комісія оглядає молодих призовників і військовозобов’язаних, які вишикувалися у чергу.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

У ПАРКАХ НАПАДАЮТЬ ЧЛЕНИСТОНОГІ 13.04.2018
У ПАРКАХ НАПАДАЮТЬ ЧЛЕНИСТОНОГІ
- Після великодньої прогулянки в дендропарку, що на Руських фільварках, зняла зі свого одягу аж п’ятьох кліщів, - розповіла наша читачка Аліна Михайлівна. - Добре, що паразити не встигли присмоктатися до тіла і вкусити. А скільки малюків бавляться в парку, не підозрюючи, що можуть наразитися на небезпеку. Адже укус кліща може призвести до серйозної хвороби. Невже кліщів не можна якось потравити?

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

СЕЗОН ВУЛИЧНОГО СТРАХУ 13.04.2018
СЕЗОН ВУЛИЧНОГО СТРАХУ
Вуличні атаки собак під час «весняного синдрому» зробили переполох на вулицях міста та в соціальних мережах.

повний текст>>>

ЛІКАРНІ ЗМІНЮЮТЬ ПРОПИСКУ 13.04.2018
ЛІКАРНІ ЗМІНЮЮТЬ ПРОПИСКУ
Як змінюватиметься обличчя медицини на місцевому рівні, але в рамках всеукраїнської реформи, обговорювали вчора під час виїзного засідання депклубу народні обранці та медики. Із тим, що зміни потрібні, адже нині близько 90% виділених коштів іде на зарплати та комунальні платежі, погодилися всі. Нібито не проти медики опинитися в ринкових умовах та навчитися заробляти кошти і на утримання, і на розвиток. Втім, аби так і сталося, без оптимізації медичних закладів не обійтися. Насамперед потрібно позбутися старих енергонеефективних будівель, які «з’їдають» чималі суми на платіжки.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЗМАГАЮТЬСЯ СПОРТМАЙДАНЧИКИ 13.04.2018
ЗМАГАЮТЬСЯ СПОРТМАЙДАНЧИКИ
30 квітня в районі завершується місячник облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх - спільна турбота».

повний текст>>>

ВІДПРАВИЛИ ПІДКРІПЛЕННЯ НА СХІД 13.04.2018
ВІДПРАВИЛИ ПІДКРІПЛЕННЯ НА СХІД
Сьогодні, 13 квітня, в зону АТО вирушили понад сотня бійців військової частини А-2300 (командир Дмитро ОЛІЙНИК). Із залізничної станції відправили й понад 40 одиниць військової інженерної техніки для будівництва оборонних укріплень і встановлення проти­піхотних та протитанкових мінних полів.

повний текст>>>

МИРОТВОРЦІ В МІСТІ 13.04.2018
МИРОТВОРЦІ В МІСТІ
На кілька днів до Кам’янця-Подільського прибула польська делегація у складі 47 ветеранів - учасників миротворчих операцій Організації Об’єднаних Націй для зустрічі з українськими колегами з нагоди 70-ї річниці створення першої миротворчої місії ООН.

повний текст>>>

СПРАВИ ВІЙСЬКОВІ 06.04.2018
СПРАВИ ВІЙСЬКОВІ
Насиченим, плідним і з планами на майбутнє видався дводенний робочий візит заступника міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенанта Анатолія ПЕТРЕНКА до Кам’янець-Подільського військового гарнізону.

повний текст>>>

НЕ БІЛЯТЬ, АЛЕ ПРИБИРАЮТЬ 06.04.2018
НЕ БІЛЯТЬ, АЛЕ ПРИБИРАЮТЬ
Весняні свята в нас завжди асоціюються з генеральним прибиранням і обов’язковою побілкою бордюрів та дерев. Але цьогоріч вапняного вимальовування міста не відбулося. Як повідомили в мерії, Кам’янець не проводитиме побілки через затратність і неефективність.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА


Новини 1 — 10 з 3027
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі