• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 21 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
27.05.2016

НОВЕ ЖИТТЯ СТАРОГО РАЙУНІВЕРМАГУ

Старий універмагОблуплені розвалини будівлі колишнього райунівермагу «Смотрич», які «гостинно» зустрічають туристів при в’їзді до Старого міста, давно набридли і кам’янчанам, і владі. Тільки впоратися із її власником від 2005 р. - столичним ТОВ «Ріелті-Сіті» - та примусити його навести порядок місту досі не вдавалося. Єдине, що змогли, - кілька років тому розірвати договір оренди землі.
Проте депутат міськради, підприємець Валерій СЛОБОДЯН повідомив редакції обнадійливу новину - руїни незабаром стануть гарним житловим будинком.
- Фірма-забудовник ТОВ «Дан-сервіс», яке я очолюю, укладає із власниками будівлі договір на спільну діяльність, за яким усі права передаються забудовнику, в тому числі ми будемо видавати свідоцтва на право власності на квартиру, - каже Валерій Анатолійович. - Проект реконструкції, вул.ЗарванськаМи порадилася із проектантами та керівництвом НІАЗу і запланували реконструкцію, втілення якої буде повністю відповідати вимогам забудови на території заповідника як щодо поверховості, так і зовнішнього вигляду.
Це буде триповерховий житловий будинок із вбудованими приміщеннями під магазини, кафе, пивні та винні бари.
Наразі збираємо від потенційних власників пропозиції, які могли б врахувати при виготовленні проекту. Зокрема, можливі коригування під замовника (площі магазинів, кафе тощо).
Всі охочі можуть звернутися в офіс «Дан-Сервісу» (вул.Привокзальна, 22Б,
тел.: (03849) 3-06-16, 098-985-1731.

Сподіваюся, що через два роки наш будинок прикрашатиме в’їзд до Старого міста.

Алла БАБЛЯК

Повернутись до списку