Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 17 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
17.06.2016

ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

ПЕРЕВІЗНИКИ ПІШЛИ НА КОМПРОМІС

Конфліктна ситуація через відмову водія маршрутки безкоштовно везти АТОвців закінчилася переговорами за мирним столом і обіцянкою перевізників возити всіх учасників бойових дій безкоштовно.

- Було організовано зустріч перевізників із громадськими організаціями афганців та учасників антитерористичної операції, - коментує голова Спілки перевізників Микола ЧАЙКОВСЬКИЙ. - Ми домовилися, що скільки б учасників бойових дій на зупинці не стояло, водій маршрутки не відмовить їм у перевезенні, хоча зобов’язаний безкоштовно везти не більше як два. За це, згідно із законом, нам повинні відшкодовувати гроші, але ніхто цього не робить.

Самі ж учасники АТО сподіваються, що суперечок із приводу безкоштовного перевезення більше не виникатиме.

- В іншому разі ми наполягатимемо на складанні протоколу згідно із законодавством і будемо вимагати, щоб штрафували не лише конкретного водія, але й перевізника, - каже голова ГО «Учасники АТО» Павло ВАСИЛЕНКО. - Важливо, щоб до хлопців, які пережили страшні події, ставилися з розумінням. Самим водіям я запропонував упродовж десяти днів провести моніторинг - порахувати кількість перевезених учасників бойових дій, щоб потім мати з чим звернутися по компенсацію. Проте вони відмовилися.

Тетяна ДИКА.


ПІЛЬГОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЗА ПЛАНОМ

За п’ять місяців цього року КП «Комунтранссервіс» здійснило пільгових перевезень на суму 629,1 тис.грн.

Нагадаємо, що з початку року обов’язки фінансування пільгових перевезень були покладені на місцеву скарбницю. Проте місту вдається виділяти кошти на відшкодування цих витрат.

Загалом з початку року на забезпечення пільгового проїзду комунальними автобусами з бюджету виділено 785,8 тис.грн., перевезено 332 тис. 492 особи. Право на пільговий проїзд у комунальному транспорті мають пенсіонери за віком, інваліди всіх груп, учасники бойових дій, діти з багатодітних сімей і діти-сироти.

Сьогодні пільгові перевезення здійснюються без заборгованостей чотирма автобусами за напрямками №20 (мікрорайон Жовтневий - вул.Івана Франка), №21 (селище Першотравневе - «М’ясокомбінат»), №22 (селище Першотравневе - пологовий будинок), №23 (Підзамче - мікрорайон Жотвневий).

За матеріалами прес-служби міськради.


Повернутись до списку