• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 18 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
19.08.2016

ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО ЧЕРВОНІЙ АРМІЇ?

17 серпня відбулося чергове засідання міської топонімічної комісії, яке тривало дві години.

Розглянуто 20 колективних звернень громадян і три звернення юридичних осіб із проханням не перейменовувати вулиці Червоноармійської. Оскільки ця вулиця беззаперечно підпадає під закон про декомунізацію, до того ж ще торік сесією міськради її включено до списку вулиць, які потрібно перейменувати, то топонімічна комісія відповідні роз’яснення направить заявникам.

Депутат міськради Геннадій БЕНКЕНДОРФ звернувся з пропозицією, щоб комісія, у зв’язку з недавньою антиукраїнською резолюцією сейму Польщі, скасувала свою рекомендацію про перейменування вулиці Вутіша на вулицю Леха Качинського. Члени комісії погодилися з думкою депутата й свого колеги - одного з членів комісії. Водночас мешканці вулиці Вутіша, яким теж не сподобалася нова назва, звернулися з проханням повернути їхній вулиці давнє ім’я - Старопоштова. Оскільки колишня Старопоштова включала в себе ще й північну частину нинішньої вулиці Суворова, вирішено питання про нову назву для вулиці Вутіша розглянути пізніше, коли справа дійде до перейменування вулиці Суворова, щоб розв’язати проблему в комплексі.

Великий пакет пропозицій про перейменування вулиць надала міська рада ветеранів. Члени комісії уважно його вивчать і при наступних розглядах питань про перейменування обговорюватимуть і варіанти, запропоновані ветеранами (зокрема, щодо увічнення пам’яті про почесних громадян міста).


Олег БУДЗЕЙ

Повернутись до списку