Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 15 ЛИСТОПАДА 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
26.08.2016

КВАРТИРИ ДО СВЯТА

Напередодні Дня Незалежності ордери та ключі від квартир у новому дев’ятиповерховому будинку на вул.Чехова, 45в отримали 18 кам’янчан.

КВАРТИРИ ДО СВЯТА

Більшість із них - працівники ВАТ «Кам’янець-Подільський автоагрегат», які ще з 80-х рр. перебували у квартирній черзі від заводу. Крім того, два помешкання виділили кам’янчанам, які стояли на обліку в міськвиконкомі, - це інвалід війни в Афганістані та жителька міста, відселена з аварійної будівлі на Драй-Хмари, 24.
Із подвійним святом - Днем Незалежності та новосіллям - щасливих власників квартир привітали міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ і нардеп Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО.
Історія цього будинку досить непроста, адже будівлю почали зводити ще за часів Радянського Союзу, добудовувало її вже ПП «Віват Агро». Його директор Валерій КАНІЦЬКИЙ у вітальному слові подякував мешканцям за розуміння і терпіння, а також висловив вдячність інвесторам, будівельникам та міській владі, яка доручила завершити цей будинок.
Урочисте відкриття закінчилося святковим розіграшем цінних призів. Власники квартир отримали різноманітну побутову техніку для дому: від електрочайників і блендерів до пилососів, телевізора та пральної машини.

Вікторія КОЖЕВНІКОВА.


Повернутись до списку