Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 16 ЛИСТОПАДА 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
16.09.2016

ДАЛИ СТАРТ МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ

ДАЛИ СТАРТ МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ

Власний павільйон на ІІ Міжнародній спеціалізованій виставці підприємств житлово-комунального господарства, що проводилася 7-9 вересня в столичному НК «Експоцентр Україна» під назвою «Вода. Тепло. Будинок», презентувало наше КП «Міськтепловоденергія», яке було єдиним з-поміж представників Хмельниччини.

Стенд Кам’янця-Подільського розмістився на виставці під першим номером, отже, презентація гендиректора підприємства Валерія ГОРДІЙЧУКА дала старт заходу.
- Кам’янець-Подільський у нашому департаменті завжди звучить як передове місто, - каже директор департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Дмитро КОРЧАК. - Це одне з небагатьох міст України, яке досягло значних успіхів у модернізації водопровідного господарства та проектів із забезпечення міста чистою питною водою.
Найбільше уваги відвідувачів нашого павільйону привернули он-лайн-диспетчерська, робота твердопаливних котелень, модернізація водопровідного господарства, проекти, що були втілені за кошти кредиту Світового банку, та проект «Розумний будинок», над яким сьогодні працюють фахівці комунального підприємства.БЮВЕТ У КУХНІ

Над перспективою встановлення сучасних приладів із доочищення води у багатоповерхівках міста наразі працюють у КП «Міськтепловоденергія». Втім, перш ніж втілювати його в життя, адміністрація підприємства хоче почути думку споживачів.
Аби позбутися проблеми так званого повторного забруднення води через зношеність мереж, «Міськтепловоденергія» пропонує можливість встановити установку з доочищення в підвальному приміщенні, звідки прокладається окремий трубопровід до кухні.
Вода з установки подаватиметься виключно для пиття та приготування їжі, а перед тим, як потрапити до крана, проходитиме очищення потужним фільтром. Облік очищеної води здійснюватиме окремий лічильник.
Свої пропозиції, зауваження та заявки просимо надавати за номером: 3-52-80, або на електронну адресу підприємства (kp-mtve@ukr.net).

ПОБАЛАКАЄМО ПРО БАНЮ

Адміністрація КП «Міськтепловоденергія» повідомляє, що 23 вересня, о 15.00, в приміщенні актового залу підприємства за адресою: вул.Тімірязєва, 123, відбудуться громадські слухання з питання встановлення регульованого тарифу на послуги лазні для КП «Міськтепловоденергія». До участі в обговоренні запрошуються всі охочі.

За матеріалами прес-служби КП «Міськтепловоденергія».


Повернутись до списку