Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 17 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
16.09.2016

У ЧОТИРИЛАПОМУ ЛЕГІОНІ ПОПОВНЕННЯ

Владним гавкотом про свою появу в Центрі розмінування всіх сповістила 2,5-місячна Амбер породи малінуа. Її до Кам’янця-Подільського привіз керівник ГО «Українські профспілки в Чеській Республіці», колишній випускник К-ПВВІКУ і волонтер Тарас КОСТЮК.

У ЧОТИРИЛАПОМУ ЛЕГІОНІ ПОПОВНЕННЯ- Батько цуценяти - чемпіон світу, який мешкає в Німеччині, а мати - чемпіонка Чехії. Обирали цуцика із гарним родоводом. Її вартість - тисяча євро, - зазначив Тарас Костюк.
Новоприбулий солдат - чотирилапа малінуа - вже стала у стрій та оселилася у вольєрі. Після освоєння на новому місці Амбер має розпочати початковий курс підготовки. Втім її місія - давати гарне потомство.
- У нашому штаті розширилися кінологічні підрозділи, тому маємо селекційне відділення, - розповів начальник Центру розмінування полковник Володимир РОДІКОВ. - Будемо збільшувати поголів’я мінно-розшукових собак, щоб забезпечувати наш центр, а згодом й інші підрозділи Збройних сил України. Сподіваємося, що вже через півтора року Амбер дасть гарний приплід. Тим паче, що «нареченого» із якісним родоводом ми маємо - нині він виконує завдання в Косові. Загалом це вже одинадцята собачка, яку Центру розмінування подарували волонтери.
Володимир Геннадійович подякував Тарасу Костюку та українській діаспорі в Чехії за підтримку, вручив подяки, книгу бойової слави, яку видали до 15-річчя Центру розмінування, а також пам’ятний знак.
До слова, допомога з Чехії почала надходити в Україну ще з часів Євромайдану, а з початком АТО її отримують військові частини та шпиталі. Активно підтримує українсь-
ку армію Посольство України в Чеській Республіці, зокрема перший секретар Любомир Сорока, тимчасовий повірений у справах України Зіновій Гошовський, перший секретар із консульських питань Павло Ковтун, аташе України полковник Сергій Москалюк, а також ГО «Українська ініціатива в Чеській Республіці» (керівник Віктор Райчинець). 

Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернутись до списку