Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 22 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
25.11.2016

ПРОТИ БИДЛА МІТЛОЮ НЕ ВОЮЮТЬ

Звичну і заїзджену проблему сміття в місті вкотре озвучила місцева мешканка Ольга Станіславівна, зателефонувавши до редакції.

ПРОТИ БИДЛА МІТЛОЮ НЕ ВОЮЮТЬ

- Я проходила зранку 21 листопада через парк Танкістів і жахнулася від того, як там брудно. Це ж центр міста!!! Добре, що хоч біля міськвиконкому чисто. Мене дуже обурює той факт, що із місця вічної пам’яті зробили смітник.
Ми одразу ж пішли перевірити інформацію, але трохи запізнилися, бо двірник уже все майже прибрав. Це була 12 година.
- Як тільки мені начальство сказало сюди йти прибирати, я й пішов, - запевнив чоловік. - На роботі я з 6 ранку, прибирав на дорученій мені дільниці.
До техпрацівника претензій немає жодних, адже вимів усе так, що й не кожна газдиня на своєму подвір’ї так зробить. Щоправда, трохи запізно. Це вже запитання до керівництва.
Проте чи тільки комунальники винні в смітті на вулицях міста? Невже так важко поцілити в урну?
Життя вкотре доводить, що проти бидла з однією мітлою не підеш. Потрібні жорсткіші методи - гривнею. І поки їх не буде, все продовжуватиметься так і надалі: одні вдосвіта махатимуть віниками, що нагадує боротьбу з вітряками, інші ж - безкарно бикуватимуть, а треті питимуть заспокійливі через те, що неможливо вплинути на очевидне, навіть цю «систему» не побороти.

Вікторія КОЖЕВНІКОВА.


Повернутись до списку