• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 17 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
02.12.2016

МОЛИЛИСЯ ЗА КАМ’ЯНЕЦЬ І КРАЇНУ

25 листопада за участі представників міської, районної та обласної влад, народних депутатів України, релігійних і громадських організацій відбувся перший Кам’янець-Подільський молитовний сніданок.

МОЛИЛИСЯ ЗА КАМ’ЯНЕЦЬ І КРАЇНУ

Кам’янець став одним із міст, де продовжилася традиція, започаткована в США і підтримана в країнах Європи, - об’єднатися спільною молитвою заради єдності, процвітання і благополуччя країни та її народу, замислитися про моральні цінності й віру. Як уже повідомлялося, у червні в Києві відбувся V Національний молитовний сніданок за участі Президента країни. Надалі організатори планували провести такі сніданки і в регіонах.
Молитвою «Отче наш» відкрив кам’янецький сніданок чинний головуючий Духовної ради отець АНТОНІЙ (УГКЦ), з вітальним словом виступив координатор Національного молитовного сніданку України, народний депутат Павло УНГУРЯН.
Міський голова Михайло Сімашкевич подякував усім, хто незалежно від конфесії молиться за Україну, за наших захисників, за кам’янчан.
- Організаторами молитовного сніданку стали представники Духовної ради міста, громадськості, преставники влади, зокрема, заступник міського голови Вадим САВЧУК і підприємці, які безкоштовно організували легкий сніданок у затишному залі «Версаля», - повідомив куратор кам’янецького молитовного сніданку Валерій КАСПРОВ. - Дуже хочеться, аби проведення таких зустрічей стало традицією.
До речі, кожному присутньому на сніданку було роздано текст «Молитви за Кам’янеччину», яка розпочинається такими словами:
«Боже Великий і Сильний, дякую Тобі за Твою любов і милість!
Дякую, що Ти тримаєш Поділля в Своїх Божих руках і даєш нам мир!».


Алла БАБЛЯК

Повернутись до списку