Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 20 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
09.12.2016

КВАДРОКОПТЕР ПОЛЕТІВ У АТО

Дмитро Мазій, Роман Браеску-Семенишин, Віктор Міщишин зі спецназівцями

Квадрокоптер і спорядження до нього 2 грудня спецназівцям передали кам’янецькі волонтери. Про вкрай необхідне обладнання в зоні АТО військовослужбовці мріяли давно, а волонтери втілили в життя цю ідею за три місяці.

- Наприкінці серпня ми зустрілись із Віктором МІЩИШИНИМ, який розповів, що бійці 8 Хмельницького полку спецпризначення потребують легкого безпілотного літального апарату, - розповів координатор Центру допомоги кам’янчанам-учасникам АТО Роман БРАЕСКУ-СЕМЕНИШИН. - Дмитро МАЗІЙ підібрав БПЛА з необхідними характеристиками та додаткові технічні засоби. І почалося збирання коштів. Нещодавно квадрокоптер, додатковий комплект батарей, посилені антени, планшет і спеціальний рюкзак вдалося купити і передати не на склад, а безпосередньо військовим-спецназівцям, які будуть його використовувати. В підрозділі є бійці, які пройшли спеціальні курси з пілотування та бойового використання БПЛА.

Фактично все, що ми закупили, - за гроші, надані кам’янчанином Богданом ПРИСЯЖНЮКОМ, який наразі проживає в Києві. Втім кошти нам надавали й інші кам’янчани: Нікіта КОЗАК, Сергій НІКОЛАЄНКО, Яна АНУФРІЄВА, інші земляки, які вносили пожертви в благодійні скриньки фонду. Їх використаємо на реалізацію аналогічного проекту, який незабаром анонсуємо. Всім, хто долучився до гарної справи, хочу передати велику вдячність військовослужбовців і запевнити, що бойовий дух у них на висоті.

Вл. інф.


Повернутись до списку