Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 17 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
27.01.2017

РЕМОНТ ПРИ МІНУСІ

Мороз тисне, асфальт лягає. Кам’янчан дратують не лише вибоїни на дорогах, але й час їх ремонту. Цього тижня здивований чоловік зателефонував до редакції з обуренням, що на вул.Крип’якевича латають ями при мінусовій температурі, мовляв, користі від такої роботи не буде і гроші витрачені дарма.

РЕМОНТ ПРИ МІНУСІ

Проте в дорожників своя логіка. Зі слів начальника філії «Кам’янець-Подільська ДЕД» Василя ЧОРНОГО, ремонт - аварійний, а не поточний, і зробити його - крайня необхідність.

- У будь-якому разі ями, що утворилися, треба ліквідувати, нехай навіть латки й простоять день, два чи тиждень. Ми обслуговуємо цю дорогу й мусимо забезпечити там безпеку руху, - пояснює Василь Володимирович. - Краще вибоїну залатати, ніж чекати, поки якийсь автомобіль залишить там диск чи колесо. Щодо погодних умов, то якби це був дощ - можна було б нарікати. А це просто мороз, і для нагрівання бригада користується газовою горілкою. У нас ще був старий асфальт, який ми й використали. Підлатали ями на об’їзній, де дорогу розбивають великовагові авто, а також на мосту «Стрімка лань». Якщо навіть немає чим ремонтувати, то ми просто щебенем засипаємо. А навесні зробимо все, як треба.


Тетяна ДИКА

Повернутись до списку