Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 15 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
17.03.2017

ЧЕРГОВІ ІМЕНА - НА МАПУ МІСТА

15 березня відбулося чергове засідання топонімічної комісії.

За її рішенням міській раді буде рекомендовано перейменувати вулицю Суворова на вулицю Симона Петлюри, Кулика - на Романа Шухевича, Люби Берлін - Яна де Вітте. Також вважають доцільним назвати провулок Гайдара іменем Олександра Олеся, Колгоспний перейменувати на Бастіонний, Мічуріна - на Яблуневий, Папаніна - на Тамари Сис, Піонерський - на Скаутський, Радгоспний - на Урожайний, Чкалова - на Калиновий, а Шолохова - на Євгена Маланюка.

Усі ці пропозиції перед сесією будуть оприлюднені на сайті міської ради для обговорення.

Також депутатам запропонують ще три варіанти назв вулиць для котеджного містечка на проспекті Грушевського, 1/23 - Андрія Журавленка, Аркадія Чухнова та Валерія Лізвінського.

Ще на одну із сесій міської ради буде винесено питання про повернення до розгляду перейменованої вулиці Чапаєва на Андрея Шептицького і звернення жителів міста з проханням не давати іншої назви провулку Лагерному.

Крім того, члени комісії розглянули питання заміни табличок із помилками та російською мовою в нашому місті. В департаменті ЖКГ повідомили, що на ці потреби вже передбачені кошти, які буде освоєно до кінця року.

Прес-служба міськради.


Повернутись до списку