Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
СУБОТА, 21 КВІТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
14.04.2017

ЦЬОГО РАЗУ ВЛАДА ІЗ НАРОДОМ

7 квітня на позачерговій сесії міської ради депутати стали на бік народу як мінімум у двох питаннях.

Зокрема, у зверненні до керівництва країни, зачитаному депутатом Олегом ТКАЧЕМ вони вимагали скасування рішення НКРЕКП щодо встановлення абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

«Ми переконані, що в умовах економічної кризи, надзвичайних інфляційних процесів у державі, постійного зубожіння населення такі рішення НКРЕКП - це фактично розгортання справжньої економічної війни проти українців», - йдеться у зверненні, заключними пунктами якого є вимоги встановити обгрунтовану ціну на газ, опублікувати складові тарифів, а також зняти з посади голову НКРЕКП Дмитра ВОВКА.

Невідомо, чи встигли нагорі прочитати цього листа, але врешті НКРЕП скандальне рішення поки скасувало.

Також на захист народу, а конкретно - мешканців будинку на Хмельницькому шосе, 19, депкорпус став під час повторного розгляду земельного питання, ухваленого на попередній сесії. Це рішення передбачало наданя права на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки там, де це зробити було неможливо.

Міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ на попередній сесії не був через лікарняний, тому скористався своїм правом заветувати рішення виділення землі на прибудинковій території. Виїзд разом із депутатами на місце і спілкування з обуреними мешканцями переконали депкорпус відмінити попереднє рішення.


Ольга МІРКОТАН

Повернутись до списку