• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 23 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
09.04.2010

ДО ЧИСТОТИ ТРЕБА ПРЯМУВАТИ РАЗОМ

Під час останньої сесії міськради, яка відбулася напередодні Великодня, депутат міськради, власник торгової марки «ВікноПлюс» Сергій ВЕДЕРНIКОВ запропонував своїм колегам-депутатам долучитися до акції «Чисте місто» та присвятити один день прибиранню Кам’янця.
А вже 6 квітня Сергій Леонідович особистим прикладом спонукав внести свою лепту до прибирання міста колег по депутатському корпусу, адже саме цього дня працівники торгової марки «ВікноПлюс» влаштували в місті справжній «суботник».
«ВікноПлюс» влаштували в місті справжнiй «суботник»- За три години роботи силами 50-ти працівників нашого підприємства, які задіяли в «суботнику» сім автомобілів, «ВікноПлюс» прибрало понад 1,5 гектара різних ділянок у Кам’янці-Подільському, - говорить Сергій ВЕДЕРНIКОВ. - Зокрема, були прибрані ділянки поблизу залізничних переїздів при в’їзді в селище Жовтневе на вулиці Князів Коріатовичів, 21, та на Голосківському шосе, звідки вивезено 14 машин сміття. Також ми підрізали дерева у дитячому садку №3, що на Руських фільварках.
Ми всі знаємо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Однак якщо всі мешканці Кам’янця, підприємці та депутати міської ради приєднаються до акції «Чисте місто» і зберуть на вулицях нашого міста хоча б по одному папірцю, то разом ми й справді зробимо Кам’янець чистішим і значно привабливішим як для самих мешканців, так і для туристів. Тому я закликаю всіх, кому не байдужа подальша доля нашого міста, долучитися до його прибирання спільними зусиллями.

Повернутись до списку