Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 23 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
26.05.2017

ПЕРША ОТРИМАЛА СПОРТМАЙДАНЧИК!

ПЕРША ОТРИМАЛА СПОРТМАЙДАНЧИК!

Із понад семи тисяч шкіл СЗОШ №1 здобула перше місце в проекті «Клич друзів - граймо разом!». За умовами конкурсу, на території школи-переможниці встановили спортивний майданчик і 24 травня провели урочисте відкриття за участі учнів та представників школи, а також команди Фонду Кличка.

- Учень школи Олександр Боднар зробив перший крок до здійснення нашої мрії - мати спортивний майданчик, - розповідає директор Валентина СУДЕЦЬ. - Торік Олександр став учасником «Школи успіху» - також проекту від Фонду Кличка для здібних дітей. Саме там він дізнався про конкурс «Клич друзів - граймо разом!» і розповів нам.
Директор департаменту спортивних проектів Фонду Кличка Віктор КОЛЕСНИК привітав школу з перемогою в конкурсі, побажав наполег­ливо боротися за свої мрії та йти вперед.
Випробували спортивний майданчик школярі відразу на відкритті. Провели конкурси гри у настільний теніс, баскетбол, а дівчата стрибали на скакалках.
Як розповіли представники Фонду Кличка, це вже 187 спортивний майданчик, які встановлює їхня команда в рамках різних його проектів.

Оксана НЕСТЕРОВСЬКА.


Повернутись до списку