• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 24 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
14.07.2017

СПРАВИ ВІЙСЬКОВІ

НАШІ ВОДОЛАЗИ НА МІЖНАРОДНИХ НАВЧАННЯХ

СПРАВИ ВІЙСЬКОВІ

Кам’янецькі військовослужбовці із загону водолазної підготовки беруть участь у Міжнародних військово-морських навчаннях «Sea Breeze - 2017», що стартували 10 липня в Одесі.

Зокрема, це командир загону водолазної підготовки підполковник Іван КОВАЛЬ, інструктор відділення водолазної підготовки лейтенант Сергій МІЛАЄНКО, інструктор відділення підготовки водолазів-підривників, працівник ЗСУ старший сержант Дмитро БРИДУН і провідний інженер відділення водолазної підготовки полковник запасу Анатолій ОКІПНЯК.

До навчань залучені представники збройних сил 16 країн світу, 31 корабель, катер і судно, 29 літальних апаратів, понад три тисячі осіб особового складу. Як повідомляє прес-служба Міністерства оборони України, цьогорічна тема: «Проведення багатонаціональної морської операції з безпеки у кризовому регіоні». Основні завдання: практичне планування і проведення операції за стандартами НАТО із протичовнової, протикорабельної, протиповітряної оборони; звільнення захопленого судна; проведення десантної та річкової операцій; навчання із пошуку та рятування; підводні роботи із розмінування тощо.

Проходитимуть тренування в Одеській і Миколаївській областях, а також північно-західній частині Чорного моря і триватимуть до 23 липня.


ЗБИВАЛИ ПРОТИВНИКА з пантелику

Минулого тижня із широкомасштабних навчань повернулися до Кам’янця-Подільського підрозді-ли військової частини А3479 та А4568, що підпорядковуються 48-й окремій інженерній бригаді. Поблизу с.Нова Любомирівка, що на Рівненщині, наші хлопці облаштовували хибну смугу оборони.

Як розповів заступник командира бригади і командир навчань полковник Олександр ПАРОВИЙ, після проведення інженерної розвідки під’їзних шляхів наші підрозділи взялися до роботи. До тренувань залучили 69 військовослужбовців та 11 одиниць колісної та гусеничної техніки.

За сценарієм навчань, хибний пункт управління мав розміститися за 3 кілометри південніше від села для затримання і введення супротивника в оману. Це мало дати можливість механізованим підрозділам відновити сили і нанести контрудар у відповідь.

Кам’янецькі військовослужбовці не лише успішно облаштували хибний батальйонний опорний пункт, а й замаскували позиції та встановили макети бронетехніки. Зробили все швидко, якісно і професійно, за що й отримали високу оцінку. 


Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернутись до списку