• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 17 СЕРПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
06.10.2017

ПОДАРУНОК ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ

Олександру ШУШКОВСЬКОМУЗавдяки нашому земляку Олександру ШУШКОВСЬКОМУ (на фото), який за власний кошт відновив оглядовий майданчик на Руських фільварках, кам’янчани зможуть насолоджуватись атмосферою старовинної архітектури і величністю каньйону. Сам ініціатор проекту проживає за кордоном близько 29 років, але любов до рідного міста, де минули його юні роки, не вщухає й досі. 

ПОДАРУНОК ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ- Я щороку стараюся приїжджати до Кам’янця-Подільського, бо просто не можу без нього. Цей оглядовий майданчик вирішив присвятити батькам, адже вони завжди милувалися цією красою. Декілька днів тому тут були зарості з дерев, а тепер - дивовижна панорама на Старе місто, - відверто розповідає Олександр.
На сьогодні майданчик повністю облаштований ліхтариками та лавою.
- Цей проект повинен мати другий етап розвитку, - заявив заступник міського голови Сергій Бабій. - У майбутньому планується облагородити територію, висадити дерева, встановити урни для сміття. Така корисна і клопітка праця кам’янчанина подарує туристам та жителям міста гарний міні-скверик для відпочинку.

Ігор КИРИЛЮК.


Повернутись до списку