Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 19 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
17.11.2017

ВЕТО НЕ ПОДОЛАЛИ

Порушення бухгалтерського обліку, зайва нарахована зарплата керівному складу, відсутність документів на придбання ліків, завищена кількість пільгових пацієнтів - це тільки декілька пунктів висновків комісії департаменту економіки, що перевіряла за дорученням міського голови фінансово-господарську діяльність КП «Кам’янець-Подільська стоматполіклініка». Директор департаменту Майя ГУРСЬКА оголосила результати на позачерговій сесії міськради 16 листопада.

- Довідку нашої комісії передано в правоохоронні органи, також її отримало керівництво стоматполіклініки. Вони мають певний час, аби викласти і свої обгрунтування якихось дій, - зазначила Майя Дмитрівна.

Зважаючи на те, що справою стоматполіклініки тепер будуть займатися компетентні органи, керівни-ки фракції БПП «Солідарність» і ВО «Батьківщина» заявили, що до їхніх висновків долати вето міського голови на рішення щодо звільнення куратора медицини - заступника міського голови Вадима САВЧУКА поки не будуть. Відповідно повторне голосування заветованого рішення кворуму не набрало. Не вистачило голосів і на подолання вето на інше рішення - про скасування пільг для ПАТ «Гіпсовик».

Також під час сесії було розглянуто бюджетні питання.

А розпочиналося засідання з подяки міському голові від військово-цивільної адміністрації с.Кримське Луганської області та від командування й особового складу двох зведених загонів військових частин польової пошти В4252 і А0553, для яких місто нещодавно відправляло гуманітарну допомогу.

- Насправді це подяка всьому місту, кожному кам’янчанину, які проявили небайдужість і долучилися до збирання необхідних речей як для військових, так і тамтешніх жителів, - зазначив Михайло СІМАШКЕВИЧ.


Ольга МІРКОТАН

Повернутись до списку