Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 19 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
24.11.2017

«МІСТУ ШВИДКА НЕ ПОТРІБНА?!»

Станції екстреної медичної допомоги потрібне нове місце дислокації - до такого висновку дійшли під час зборів трудового колективу, що відбулися 21 листопада.

Зібралися, аби розглянути перенесення на декілька метрів стоянки медавтомобілів у зв’язку з реконструкцією приміщення, впритул до якого і розміщувався автопарк на території міської лікарні на вул.Пушкінська. Втім емоції завирували і навколо інших нагальних проблем.

Про вимушене перенесення стоянки медики дізналися ще у травні, але тоді старе місце відстояли. Переїжджати за декілька кроків із насидженого місця не хочуть і сьогодні. Мотивують тим, що з вікон не бачитимуть карет, не матимуть змоги розвертати автомобілі, а лікарям узагалі доведеться долати зайву відстань, біжучи на екстрені виклики. 

- Мало того, що вже більше як десять років ми, так би мовити, на тимчасовому місці, нас заперли на другий поверх, змушені щодня бігати крутими сходами, на яких наша працівниця навіть ногу зламала, нести в руках сумки з обладнанням, то ще пропонують додатковий марафон, - обурювалися під час зборів працівники «швидкої». - Не маємо ні гаражів, де можна заховати машини, ні нормальних умов для працівників. Складається враження, що місту ми не потрібні. Бо лише й чуємо, що підпорядковуємося області. Але ж працюємо для кам’янчан!

А доки вирували пристрасті, вирішили викликати бодай когось із місцевих чиновників. До колективу приїхали директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майя ГУРСЬКА і начальник міського управління охорони здоров’я Юрій ПЛИВАНЮК.

- Станція швидкої допомоги взагалі має базуватися в зручнішому місці, - зазначив Юрій Васильович. - На жаль, тут, де ви сьогодні тимчасово базуєтеся, працюєте вже 12 років. Я неодноразово озвучував це питання на верхах. Сьогодні в обласному департаменті охорони здоров’я розглядаються декілька можливих варіантів вашого переселення. І сподіваюся, що найближчим часом ви таки дочекаєтеся комфортніших умов.  


Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернутись до списку