Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 17 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
29.12.2017

ДО НАС ПРИЇЖДЖАЛА ПОЛІЦІЯ. ВСЯ

Минулої п’ятниці конференц-зал готелю «7 Днів» «атакували» поліцейські з усієї України. Вони приїхали до Кам’янця-Подільського на Всеукраїнську нараду керівників блоку превентивної діяльності.

Олександр Фацевич і начальник поліції Хмельницької області  Василь ВіконськийЯк організувати роботу дільничих офіцерів, основні форми і методи роботи на поліцейських станціях і шляхи реалізації в роботі правоохоронців принципу «Community policing» - ці та інші питання під головуванням заступника голови Нацполіції України Олександра ФАЦЕВИЧА впродовж двох днів обговорювали чоловіки в погонах.
- Товста папка з купою паперів - це минуле століття, - вважає Олександр Фацевич. - Сучасний офіцер повинен бути мобільним, мати доступ до потрібної йому інформації будь-якої миті. Тому плануємо, що кожен дільничий матиме електронний кабінет, який міститиме всю інформацію про дільницю. Для цього наступного року стовідсотково забезпечимо їх планшетами.
Також говорили і про впровадження в роботу принципу «Community policing», тобто тісної взаємодії поліції з громадою.
- Переважно взаємодія поліції та громади відбувається саме через дільничого офіцера поліції. Тому ми сподіваємося, що місцеві органи влади підтримають усі наші ініціативи, - підсумував Олександр Фацевич.


Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернутись до списку