• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 24 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
02.03.2018

ОСОБЛИВИЙ ДАРУНОК ВІД «1+1»

Мрії здійснюються. У цьому переконався 15-річний кам’янчанин Максим ЦІШКОВСЬКИЙ, який взяв участь у проекті «Здійснити мрію». Благодійний проект, що започаткували «1+1» медіа і ТСН спільно з ВБФ «Крона», дарує справжнє щастя дітям з усієї України, яким доля підкидає недитячі випробування.

ОСОБЛИВИЙ ДАРУНОК ВІД «1+1»У 4 роки Максимові діагностували цукровий діабет I типу. Відтоді йому щодня потрібно робити 5 ін’єкцій інсуліну. Попри свою недугу хлопець наполегливо вивчає філософію та мріє опанувати її професійно. Ще з дитинства його цікавлять серйозні теми про сенс життя, добро та зло, справжню дружбу.

- Це надзвичайно цікава наука. Тут можна думати про все, що хочеш. Філософія - це вільнодумство, - каже юний мислитель.

Ведучий «Сніданку з «1+1» Єгор Гордєєв допоміг Максимові стати на крок ближчим до своєї мрії - запросив відвідати філософський факультет Київського національного університету ім.Тараса Шевченка та познайомитися із провідними філософами. Екскурсію проводив не абихто, а декан факультету Анатолій Конверський.

Нещодавно Максим святкував день народження, і проект «Здійснити мрію» вручив йому чи не найцінніший подарунок - віру в те, що мрії здійснюються.

- Мріючи, діти стають сміливішими у своїй уяві, вони стають частинкою реального життя, виходять за межі лікарні та важких лікувальних процедур. Ми взяли на себе відповідальність реалізувати тисячі бажань дітей, - зазначає на сайті телеканалу куратор проекту «Здійснити мрію», телеведуча ТСН на «1+1» Лідія Таран.

Вікторія БОЯРШИНОВА.


Повернутись до списку