• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 24 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
06.04.2018

ПІЛЬГИ СКАСУВАЛИ?

- Тривалий час я користувався пільговою карткою для проїзду через Замковий міст, адже маю III групу інвалідності. Але 4 квітня мені заявили, що пільга скасована, і змусили заплатити за проїзд аж десять гривень, - із такою скаргою до нашої редакції звернувся мешканець с.Довжок Ігор Борисович. - Мені цікаво, коли саме скасували пільги, і чому аж десятку мусив віддати, якщо довжоцькі водії мають право проїзду за одну гривню.

Запитання нашого читача ми переадресували директору КП «Побуткомунсервіс» Вадиму БІЛЮКУ, який повідомив, що перелік піль­гових категорій був затверджений виконавчим комітетом міськради ще 26 січня 2017 р.

- На сьогодні приводяться у відповідність карточки, які були видані до рішення виконкому, - пояснює Вадим Володимирович. - Право на абонемент для безкоштовного проїзду мають учасники війни, бойових дій, інваліди війни, члени сімей загиблих учасників бойових дій, потерпілі внаслідок аварії на ЧАЕС, а також люди з інвалідністю (тільки I та II груп) тощо.

Вартість одного проїзду без абонемента становить 15 грн. для мікроавтобусів і 10 грн. для легкових автомобілів. Мешканці, які проживають у Кам’янці-Подільському (крім мікрорайону Підзамче) можуть придбати абонемент на 50 поїздок за 125 грн. Жителі Підзамча, Довжка й Зіньківців на таку ж суму можуть проїхатися 100 разів. Тому й виходить, що одна поїздка їм обходиться в 1 гривню, але лише за наявності абонемента.


Вікторія КОЖЕВНІКОВА

Повернутись до списку