Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 19 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
13.04.2018

ВІД АРМІЇ ЗА КОРДОНОМ НЕ СХОВАЄШСЯ

Призовна кампанія на строкову службу в розпалі. У військ­коматі на призовній дільниці робота аж кипить. Лікарська комісія оглядає молодих призовників і військовозобов’язаних, які вишикувалися у чергу.

- Після завершення медогляду і встановлення ступеня придатності рішенням комісії призовник призначається для подальшого проходження служби в певних видах Збройних сил України, - коментує військовий комісар підполковник Володимир ВОЗНИЙ. - Служитимуть новобранці 18 місяців, а ті, хто має вищу освіту, - 12. Весняний призов охопить близько сотні мешканців міста і 60 - району, віком від 20 до 27 років, які не мають права на звільнення або відстрочку. Службу проходитимуть у Збройних силах України, Державній прикордонній службі, Національній гвардії, Державній службі транспорту і зв’язку в таких містах, як Кам’янець-Подільський, Хмельницький, Львів, Харків, Київ, Дніпро.
Володимир Миколайович наголосив, що навіть у разі, якщо призовник не отримав повістки, він зобов’язаний з’явитися до військкомату в 10-денний термін із моменту виходу Указу Президента про черговий призов.
- На жаль, молодь не розуміє, що виконання військового обов’язку - почесна справа кожного чоловіка, - продовжує підполковник. - Хлопці бояться служби, переховуються або тікають за кордон. Разом із поліцейськими розшукуємо ухилянтів.
Під час проведення осіннього призову-2017 маємо близько 200 чоловіків, які з невідомих причин ухилялися від виконання військового обов’язку. Матеріали по них передані в правоохоронні органи, їх притягнуть до кримінальної відповідальності. А тих, хто від армії планує втекти за кордон, попере­джаю, що в Україні створений єдиний державний реєстр військовозобов’язаних і призовників. Тож у втікачів будуть перешкоди під час перетину кордону. 


Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернутись до списку