• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 20 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
04.05.2018

І ВІТАЛИ, І У ХОКЕЙ ЗІГРАЛИ

28 квітня інженерні війська Збройних сил Канади святкують 115 років від дня створення.

Особовий склад оперативної групи військової місії «ЮНІФАЄР», що виконує зав­дання в Кам’янець-Подільському гарнізоні привітали начальник Головного управління оперативного забезпечення генерал-лейтенант Микола КРАВЧУК, секретар міськради Дмит­ро ВАСИЛЬЯНОВ і начальник Центру розмінування полковник Володимир РОДІКОВ. У своєму виступі Володимир Геннадійович відзначив, що, завдяки тісній співпраці протягом трьох років, ми маємо можливість примножувати і вдосконалювати фахову май­стерність. Адже компетенція канадських фахівців інженерної справи, помножена на досвід, який українські сапери здобули під час бойових дій, є фундаментом для створення сучасного і боєздатного українського війська.

А приємною несподіванкою і сюрпризом для канадських військових став вис­туп-привітання вихованців ДНЗ №17 «Світлячок», де навчаються дітки, позбавлені батьківської уваги, якими протягом останніх років опікуються військові сапери обох
країн. На завершення військовослужбовці обох країн провели товариський матч із хокею на траві. Спортивне змагання відбулося в невимушеній дружній атмосфері та нагадувало не протистояння команд, а свято спорту й активного відпочинку.

Богдан БЕРКУТА,
заступник начальника з морально-психологічного забезпечення.


Повернутись до списку