Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 17 ЛИСТОПАДА 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
11.05.2018

ГРОМАДА ПРОСИТЬ БЛАГОУСТРОЮ

Через нашу редакцію до міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА звернулися мешканці будинків на вулицях Розвадовського, 2 та М.Гордійчука, 1 із проханням зробити ремонт внутрішньодворового проїзду і тротуару, облаштувати дитячий майданчик та освітлення.

«Ще 2013 р. в газеті «Подолянин» була опублікована добра новина пресслужбою міськради, що за сприяння депутата України Володимира Мельниченка Кам’янцю-Подільському було виділено субвенцію з Держбюджету в загальній сумі 1,456,5 тис.грн., які будуть використані на: капремонт дворових проїздів, 669,2 тис.грн. біля будинку вул.Розвадовського, 2.

Того ж року було завезено бровки, 30 шт., розпочато і одразу закінчено роботу. Невже 30 бровок коштують 669, 2 тис.грн. По внутрішньодворовому проїзду біля будинку М.Гордійчука, 1 пролягає дощова каналізація. В хороший дощ усе плаває, земля біля ко­лодців попросідала, вода вимила все.

У дворі також розташований дитячий спортивний майданчик, який засипали мучкою. І коли діти граються в м’яча, пил стоїть клубами, що дихнути немає чим. І ця пилюка в наших оселях і в дитячих легенях.

Сукач О.П., Бурбан В.П., Бурбан М.Я., всього 45 підписів».

Міський голова Михайло Сімашкевич у своїй відповіді пояснив кам’янчанам, що 2013 р. з Держбюджету було виділено субвенцію в розмірі 677,253 тис.грн. на виконання робіт із капітального ремонту внутрішньодворового проїзду біля будинку на вул.Розвадовського, 2. Після отримання дозвільних документів підрядна організація встановила 40 пог.м бордюрів. У зв’яз­ку з тим, що субвенція надійшла тільки частково, підрядник не мав змоги виконати роботи в повному обсязі.

- Депутатський клуб визначив перелік внутрішньодворових проїздів і тротуарів, які планується відремонтувати 2018 року, - каже міський голова. - Ця ділянка там відсутня, і коштів на ремонт спортивного майданчика в міському бюджеті немає, тому виконати вказані роботи поточного року немає можливості.

Питання ремонту внутрішньо­дворового проїзду, тротуару та спортмайданчика на вулицях Розвадовського, 2 та Миколи Гордійчука, 1 включено до загального реєстру об’єктів благоустрою, що потребують ремонту 2019 р.

А роботи з відновлення вулич­ного освітлення будуть виконані протягом травня поточного року.


Вікторія КОЖЕВНІКОВА

Повернутись до списку