• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 21 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
22.06.2018

МІСТО ЗУПИНИТЬСЯ, ЯКЩО НЕ РОЗЧИСТЯТЬ ПРОСПЕКТ

Через тиждень-два місто може опинитися в ситуації, коли головна транспорта артерія - проспект Грушевського - просто перестане справлятися з потоком машин. І сьогодні там доволі важко їхати, адже пересуватися можна фактично лише однією смугою - решта вщент заповнені припаркованими автомобілями. На парковки з порушеннями всім начхати - жодний водій не поплатився штрафом чи евакуацією авто. Проте справа стане набагато серйознішою, коли проспектом цілий місяць курсуватимуть фури.

Причина, через яку це станеться, насправді дуже хороша - як повідомлялося у минулому номері «Подолянина», незабаром розпочнеться ремонт об’їзної дороги.

Перша її частина - відрізок вул.Північної - передбачає зняття бруківки, влаштування асфальтного покриття і, як наслідок, заборону транспортного руху.

19 червня в міськраді відбулася зустріч заступника міського голови Сергія БАБІЯ і директора департаменту ЖКГ Олександра БАБЧИНСЬКОГО з представниками тих установ і підприємств, що розташовані на Північній. Їм було представлено орієнтовну схему руху на час ремонту. Когось врятує підлатана вул.Індустріальна, комусь шлях відкриють раніше штучно перекриті внутрішньодворові проїзди тощо. Після врахування пропозицій підприємців у мерії пообіцяли оприлюднити остаточну схему руху.

Після вулиці Північної кам’янецька фірма «Будмонтажсервіс», котра виграла тендер на проведення робіт, продовжить ремонт об’їзної на вул.При­вокзальна до гуртового ринку. Сюди вантажівки повернуться, адже рух повністю не перекриватимуть.

Як було оприлюднено на засіданні, орієнтовна вартість проекту - 50 млн.грн. (12 млн. - на Північну, 38 млн. - на Привокзальну).

Гроші державні, адже попередні десять років (із сорока з моменту будівництва дороги) об’їзна є частиною дороги державного значення «Житомир - Чернівці». Проте зливову каналізацію на Північній місто робитиме за власні кошти. Депутати міськради вже виділили перші 150 тис.грн. із 900 необхідних.


Ольга МІРКОТАН

Повернутись до списку