• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 17 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
28.06.2018

БЛИЖЧІ ДО IMSMA

Олеся НЕТРЕБІНАРобота щодо впровадження системи управління інформацією з протимінної діяльності IMSMA в Україні триває. Недавно із курсів підвищення кваліфікації IMSMA (рівень А2) повернулася старший солдат Центру розмінування Олеся НЕТРЕБІНА. Захід відбувся у швейцарському місті Шпіц. Незмінні організатори - Женевський міжнародний центр гуманітарного розмінування. Участь у заході також взяли представники Судану, Сомалі, Філіппін, Мозамбіку, Малі, Лівану, Південного Судану, Таджикистану, Грузії.

- Це мій другий візит до Швейцарії, - ділиться враженнями відповідальний виконавець відділення сертифікації загону оцінки відповідності та сертифікації Центру розмінування Олеся Нетребіна. - Торік нас навчали, як налаштувати базу даних для внесення інформації, працювати із нею як адміністратор. Цього разу на курсі підвищення кваліфікації IMSMA А2 вивчала програми, призначені для візуального аналізу зібраної в системі IMSMA перевіреної інформації. Вони застосовуються в усьому світі для аналізу даних і візуалізації інформації протимінної діяльності, дають можливість збирати інформацію з різних джерел, аналізувати її для подальшого ухвалення рішення, опираючись на факти й докази.
Тема мінної безпеки залишається актуальною, оскільки схід України є найбільш забрудненим вибухонебезпеч­ними предметами. Аби очистити ці території, нам знадоб­ляться роки.

Після опанування курсу кам’янчанка успішно склала іспит і отримала відповідний сертифікат.


Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернутись до списку