Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
05.10.2018

МІСТО ДО ЗИМИ ГОТОВЕ...

... а ось «Гіпсовик» до роботи - ні. Так вирішили депутати міськради під час засідання сесії, що відбулася 2 жовтня. На порядок денний винесли понад двісті питань.

Щодо зими. Звіт заступника міського голови Сергія БАБІЯ про підготовку міського гос­подарства до роботи в осінньо-зимовий період, очевидно, був детально розглянутий на комісіях, бо в залі ні запитань, ні зацікавленості стратегічним питанням депутати не показали. Про­голосували одразу за рішення взяти звіт до уваги, а Сергій Віталійович лише встиг зазначити, що місто таки готове до зими.

Інша справа - робота ПАТ «Гіпсовик». Це питання обговорювали на засіданні декілька разів, і вже не вперше. Воно й зрозуміло, бо ситуація нелегка. З одного боку - скарги мешканців сусідніх із підприємством будинків на забруднення повітря, з іншого - аргументи лобістів підприємства і його керівництва щодо недоцільності закриття та обіцянки виконати вимоги приписів держорганів щодо встановлення фільтрів й отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин у відведений термін.

І дискусію з цього питання підігрівав такий коктейль політичних протистоянь, що скоро фільтри на міськраді треба буде встановлювати. 

- Враховуючи звернення жителів міста щодо роботи «Гіпсовика», депутати проголосували за доручення щодо призупинення роботи підприємства до моменту приведення у відповідність екологічного законодавства. І дали завдання юридичному управлінню розробити відповідний алгоритм дій, а екологічній інспекції - перевірити стан по­вітря біля підприємства щодо шкідливості та впливу на організм людини, - так прокоментував рішення депкорпусу міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ.

На сесії внесено зміни до програми «Теплий дім», за якою, як відомо, здійснюється утеп­лення фасадів будинків у співфінансуванні мешканців і бюджету. Відтепер, у разі звернення на ім’я міського голови учасника чи члена сім’ї загиблого учасника АТО щодо бажання взяти участь у програмі, корегуватимуть відсоток фінансування (до 100% може сплатити бюджет).

Під час розгляду бюджетних питань депутати розподілили 65 тис.грн. на поточний ремонт дитсадка №1, де стався порив системи теплопостачання, 400 тис.грн. - на ямковий ремонт доріг, 100 тис.грн. - на ремонт внут­рішньодворового проїзду на вул.Пушкінська, 31, виділено 100 тис.грн. на програму підтримки книговидання місцевих авторів, а 21 тис.грн. - для придбання інвентарю та матеріалів у міські бібліотеки.


Ольга МІРКОТАН

Повернутись до списку