• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 26 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
02.11.2018

«АГРОУНІФЕСТ» ВІТАЄМО, НА СОТНЮ ЧЕКАЄМО

Сотні студентів із різних куточків України, 75 концертних номерів, автопробіг та виставки-ярмарки продукції сільгоспвиробників і бджільництва - так ПДАТУ протягом 31 жовтня - 5 листопада проводить щорічний «Агроуніфест» - фестиваль-конкурс художньої творчості серед студентів із понад 20 навчальних закладів з усієї країни. А також у ці дні в університеті відбувається Міжнародний науково-практичний форум «Світовий досвід у галузі бджільництва та перспективи розвитку в Україні».

«АГРОУНІФЕСТ» ВІТАЄМО, НА СОТНЮ ЧЕКАЄМОНапередодні цих двох серйозних заходів ректор ПДАТУ Володимир ІВАНИШИН провів прес-конференцію, на якій розповів про головні здобутки навчального закладу і його плани на майбутнє. Найголовніше зі зробленого - це міжнародна співпраця з навчальними закладами Польщі, стажування наших студентів за кордоном й обмін досвідом.
А ще університет має дві докторські ради. За цей навчальний рік викладачі ПДАТУ захистили дві докторські та 10 кандидатських дисертацій.
- Але найбільше наше досягнення - студенти, - каже Володимир Васильович, - я радий, що з кожним роком усе більше охочих навчатися в ПДАТУ. І це не може не тішити. Робимо все можливе, аби не лише давати нашим дітям гідні знання, але й зацікавлювати до навчання. За 2017-18 навчальний рік на базі університету проведено 25 наукових заходів і понад 100 - культурних. Серед них «Пікнік у вишиванках», «День поля», «Аграрна ліга КВН». І от маємо черго­-вий - «Агроуніфест», головне завдан­ня якого - розкрити творчі здібності студентів у різних напрямках: вокаль­ному, хореографічному, театральному тощо.
Крім того, ректор презентував монографію «Працею звеличені», в якій детально розписані заслуги видатних випускників навчального закладу. За майже сторіччя їх назбиралося чимало.
До речі, саме святкування ювілейної сотні - в травні 2019-го - і буде найголовнішою подією наступного року.
Але доки чекаємо сторіччя, у ці вихідні можемо сповна насолодитися «Агроуніфестом». Організатори заходу зробили все, аби він припав до душі кам’янчанам і гостям міста різних вікових категорій.
Із 8 години п’ятниці (2 листопада) всіх охочих запрошують на ярмарок-виставку продукції сільського господарства, яка розміститься на площі перед головним корпусом ПДАТУ. А на 9.00 заплановане уро­чисте відкриття «Агроуніфесту-2018» в актовому залі ПДАТУ.
Із 10 ранку того ж дня бджолярі у 74 аудиторії головного корпусу ПДАТУ зможуть поспілкуватися на актуальні для себе теми на міжнародному науково-практичному форумі.
У суботу ПДАТУ покличе гостей на ще один ярмарок, але на ньому вже реалізовуватимуть продукцію бджільництва.


Вікторія КОЖЕВНІКОВА

Повернутись до списку