• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 24 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
02.11.2018

ЗАПЛАТИЛИ СТОМАТОЛОГАМ

31 жовтня міська рада на засіданні позачергової сесії проголосувала за питання, які завершують виконання рішення депутатів ще від 6 липня ц.р.: припинити діяльність комунального підприємства «Кам’янець-Подільська міська стоматологічна поліклініка» шляхом її ліквідації.

У цю середу було затверджено акт приймання-передачі майна з балансу підприємства на баланс управління охорони здоров’я міськради та проміжного ліквідаційного балансу.

А з міського бюджету виділили 1 млн. 908 тис.грн. на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам комунального підприємства.

Нагадаємо, що протягом 2017-го навколо установи точилися скандали, розслідували її фінансову діяльність спочатку депутати, а потім і правоохоронці. Стоматполіклініку було реорганізовано в комунальне підприємство ще 2016 ро­ку. Таких змін вимагала медична реформа, за якою всі медичні установи мають стати комунальними підприємствами.

Проте стоматологи не спромоглися вести самоокупну фінансову діяльність. Від липня вони не скористалися і пропозицією об’єднатися та працювати далі з чистого аркуша в приміщенні стоматполіклініки на пільгових умовах у рамках законодавчого поля. І ось тепер на погашення їхньої зарплати пішли наші з вами податки.

Як озвучив на сесії міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ, на пацієнтах перипетії зі стоматполіклінікою не відіб’ються. Пільгові категорії як одержували безкоштовні послуги, так і отримуватимуть, бо частина персоналу, що працювала в комунальній установі, продовжить роботу в тому ж приміщенні стоматології, тільки тепер у складі міської поліклі­ніки №1. Весь перелік послуг зберігається.


Ольга МІРКОТАН

Повернутись до списку