• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 22 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
05.04.2019

ЗУПИНИМО КІР ВАКЦИНАЦІЄЮ

Учора до Хмельницького з’їхалися медики з усієї області, аби обговорити питання госпітальних округів і намітити кроки, як охопити вакцинацією проти кору нещеплених жителів нашого краю. До таких дій лікарів спонукав недавній візит на Хмельниччину в.о. міністра охорони здоров’я Уляни СУПРУН.

ЗУПИНИМО КІР ВАКЦИНАЦІЄЮ- Лише за три місяці цього року у Хмельницькій області на кір захворіли 2778 людей. Це практично вдвічі більше, ніж зареєстрованих випадків у регіоні за весь 2018 рік. Поки ситуація не стала критичною, маємо розпочати спеціальні заходи з підвищення рівня імунізації серед дітей. Адже вакцинація є питанням національної безпеки, - зазначила під час наради Уляна Супрун.

За статистикою, нині Хмельницька область має найбільший інтенсивний показник захворюваності в країні - впродовж останнього місяця тут зареєстровано близько 200 нових випадків кору щотижня. А всього з початку спалаху захворіли 3203 людини, 2 з яких - померли.

У своєму виступі заступник міністра охорони здоров’я Ольга СТЕФАНИШИНА наголосила, що зупинити кір допоможе підвищення імунізації населення, адже лише при 95% щеплених формується колективний імунітет. Для цього Хмельницька область повністю забезпечена якісними вакцинами, які постачає Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). 

Як повідомляє прес-служба Хмельницької облради, з початку року таку спецоперацію провели на Львівщині. За її результатами, 90% школярів регіону мають захист від цієї недуги, а сам регіон втратив лідерство щодо захворюваності на кір.


Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернутись до списку