• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 22 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
12.04.2019

КОМФОРТ ДЛЯ КЛІЄНТІВ

КОМФОРТ ДЛЯ КЛІЄНТІВВідтепер, аби звірити показники лічильника, подати їх, укласти договір чи отримати консультацію, не потрібно далеко їхати. Зробити це можна у Центрі обслуговування клієнтів філіалу ТОВ «Хмельницькенергозбут» (вул.Данила Галицького, вхід з проспекту).

Офіційно установу відкрили 10 квітня за участі представників влади міста і району та фахівців «Хмельницькенергозбуту» з області та Кам’янеччини.

Центр працює з 8.00 до 17.15, у п’ятницю - до 16.00 (субота, неділя - вихідні). Тут обслуговуватимуть як побутових, так і непобутових споживачів. Аби уникнути черг, створено декілька робочих місць. Встановлено і термінал, де можна оплатити рахунок за електропостачання. 

Під час відкриття начальник центру Олена ГОМІЛКО наголосила: аби уникнути непорозумінь у платіжках, побутові споживачі повинні з 1 по 4 число щомісяця подавати показники лічильників у зручний для них спосіб (СМС, телефоном чи в особистому кабінеті на сайті) та розрахуватися до 10 числа. Юридичні мають подати покази до 5 числа.


Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернутись до списку