Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 25 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
09.05.2019

ЗА КАНАПКУ - МІКРОХВИЛЬОВКА, ЗА ПІЦУ - ПАРИЖ!

Не вірите? У Кам’янці можливо все! 4 травня в пекарні «Crystal Bakery» відбувся довгоочікуваний фінал розіграшу романтичної подорожі до Парижа на двох. Учасниками стали кам’янчани, які в період з 1 лютого до 5 травня купили набір із п’яти піц в одній із фірмових пекарень ТОВ «У країнський кристал».

Володимир Юр’єв вручає приз родині ФіялковихСергій Шулик (крайній праворуч)Анатолій Саранчук (ліворуч) і Володимир Юр’євВипадковим жеребкуванням визначили щасливих переможців - родину ФІЯЛКОВИХ.  Проте на цьому «кристалівські» сюрпризи не закінчилися, адже одразу провели інший, не менш цікавий конкурс. Присутні відповідали на бліц-запитання та змагалися за цікаві й корисні призи. За умовами, 6 учасників, які дали найбільше правильних відповідей, повинні були приготувати якомога більше канапок на швидкість. І місце та мікрохвильовку «Samsung» отримав Сергій Шулик, ІІ (приз - бутербродниця «Tefal») - Анатолій Саранчук, ІІІ (тостерниця «Tefal») - Ілона Дулепа.

- Ми забезпечили учасників усім необхідним: столами, посудом, продуктами та одягом, - коментує директор «Українського кристалу» Володимир ЮР’ЄВ. - Гадаю, що такі заходи дарують людям запал, ейфорію, тобто ті емоції, яких бракує в буденному житті. Це хороший відпочинок, який усім подарував незабутні враження. До речі, виготовленими смачними канапками ласували всі присутні. 

Ольга БАНАХ.


Повернутись до списку